• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1920
  • Dodano: 2021-05-06 / 08:29
  • Komentarzy: 0

  Pożar zabudowań gospodarczych w Goszczowicach

  Pożar zabudowań gospodarczych w Goszczowicach

  (Fot. KW PSP Opole)

  7 zastępów straży gasiło zabudowania gospodarcze w Goszczowicach pod Opolem. Niestety w wyniku pożaru wyposażenie wiat objętych pożarem uległo spaleniu.


  5 maja 2021 roku o godzinie 13:25 Dyżurny Stanowiska Kierowania Komendanta Miejskiego Państwowej Straży Pożarnej o pożarze zabudowań gospodarczych w miejscowości Goszczowice.

  - Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów, kierujący działaniem ratowniczym w wyniku rozpoznania stwierdził, że w pełni rozwiniętym pożarem objęte były wiaty o powierzchni około 300m2, pod którymi składowany był sprzęt rolniczy, samochody osobowe i dostawcze, ciągniki rolnicze, narzędzia i przyczepki. Ponadto palił się również murowany budynek, w którym znajdowały się narzędzia i sprzęt oraz zagajnik leśny o powierzchni 100m2 - informuje mł. asp. Łukasz Nowak, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej PSP w Opolu.

  Wyposażenie wiat objętych pożarem uległo spaleniu. Pogorzelisko sprawdzono kamerą termowizyjną. W zdarzeniu nie odnotowano osób poszkodowanych. Dokładne przyczyny i okoliczności pojawienia się ognia badają policyjni biegli.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".