Kancelaria Adwokacka Adw.Ireneusz Sachanbiński, Adw.Olga Sachanbińska

  Adres:
  ul. Reymonta 9/2
  45-065 Opole
  Telefon:
  77 456 43 96
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  poczta@kancelariasc.com.pl

  Potrzebujesz adwokata, który zadba o Twoje interesy?
  Boisz się, że zginiesz w gąszczu przepisów i szukasz profesjonalnego wsparcia w walce o swoje prawa i majątek?
  Zadzwoń do nas, bo w kancelarii Sachanbiński&Sachanbińska możemy Ci pomóc.
  Od lat wspieramy naszych klientów udzielając porad prawnych i reprezentując ich przed sądem. Pomagamy w sprawach spadkowych, rozwodowych, podziałach majątku. Udzielamy wsparcia w procesach o odszkodowanie i zadośćuczynienie oraz służymy radą przy umowach różnego rodzaju. Nie obce jest nam prawo budowlane oraz kwestie związane ze współwłasnością i jej zniesieniem. Dzięki naszej pomocy klienci mogą w pełni skorzystać z praw, które im przysługują.
  W naszej kancelarii pracują adwokaci i prawnicy specjalizujący się w różnych dziedzinach, którzy mają na swoim koncie setki spraw zakończonych sukcesem. Nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje i trzymają rękę na pulsie zmieniających się przepisów. Wiedza i doświadczenie to gwarancja skuteczności, a zlecając nam zajęcie się Twoją masz pewność, że zajmą się Twoim problemem jak najlepiej, szukając optymalnego rozwiązania w Twojej sytuacji.
  Pamiętaj, że nieznajomość prawa szkodzi, dlatego nie ryzykuj, lecz skorzystaj z naszych usług. Już dziś skontaktuj się z nami i umów się na spotkanie.
  Na stronie internetowej naszej Kancelarii https://www.kancelariasc.com.pl/ można zapoznać się ze szczegółową ofertą usług.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2020-05-13