• Wyświetleń: 1697
    • Dodano: 2021-05-02 / 20:49

Słaby mecz Opolan w Jastrzębiu

Opolanie przegrali z walczącym o utrzymanie GKS-em 3:0

Nie tak miał wyglądać ten mecz. Grająca o fazę play-off Odra Opole straciła aż trzy bramki, nie strzelając żadnej z walczącym o utrzymanie GKS-em Jastrzębie. Od 2015 roku Opolanie nie potrafią w żadnej lidze wygrać z tym rywalem.

Na początku pierwszej połowy, groźniejsi byli w swoich poczynaniach gospodarze i to oni właśnie udokumentowali swoje poczynania bramką. W 30 minucie dośrodkowywał Daniel Ferluga, a akcję wykończył głową Aleksander Komor i tak się zakończyła premierowa część spotkania.

Opolanie kolejne dwa ciosy przyjęli odpowiednio w 55 i 60 minucie. Odra w tym spotkaniu nie miała większego pomysłu na sforsowanie obrony rywali, czym nie sprawili większego problemu Mariuszowi Pawełkowi i GKS spokojnie dowiózł wynik 3:0, mimo że nie byli faworytem spotkania.

2021-05-03 13:12:04 [94.254.145.*] id:1612140
    bartez2: Napisał postów [316], status [maniak] Reputacja
    To wina braku nowego stadionu i trawa była za mało zielona .

2021-05-03 06:28:50 [5.173.97.*] id:1612124
    tippmann: Napisał postów [7572], status [VIP] Reputacja