Ovita Poradnia Dietetyczna Karolina Orzechowska

  Adres:
  Joachima Lelewela 2
  46-020 Opole
  Telefon:
  667-488-314
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  info@ovita.pl

  Przy obecnym tempie życia zdecydowanie trudniej o prawidłową dietę. wpływa to więc na nasze samopoczucie, a niejednokrotnie na stan zdrowia i sylwetkę.
  Więcej informacji na stronie internetowej https://www.ovita.pl/
  Kiedy i kto powinien skorzystać z pomocy dietetyka?
  Poradnia dietetyczna Ovita w Opolu na pewno pomoże osobom, które walczą z nadwagą lub niedowagą. W takim wypadku niezbędne jest prawidłowe obliczenie zapotrzebowania kalorycznego przy uwzględnieniu wszystkich szczegółów. Dietetyk zrobi to zdecydowanie lepiej niż internetowe kalkulatory.
  Kolejną grupą są osoby, które zmagają z różnymi chorobami, np. cukrzycą. Wówczas dieta musi się nieco zmienić, aby lepiej funkcjonować. Samodzielne ułożenie jadłospisu może być problematyczne, w szczególności gdy nie ma się znajomości składników odżywczych w żywności.
  Dietetyk może także pomóc, gdy ktoś się źle czuje. Dlaczego? Ponieważ na brak energii, migreny, bóle jelit itd., bardzo często wpływają nietolerancje pokarmowe. Poradnia dietetyczna Opole może pomóc w ich ustaleniu. W wypadku gdy rzeczywiście ktoś będzie miał wykryte nietolerancje, doświadczony dietetyk doradzi jakie produkty można jeść w zamian, aby nie powstały w organizmie niedobry witaminowe.

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2020-01-19