• Komentarzy: 5

Odra zwycięża po szarży w końcówce!

Bohaterem spotkania został Arkadiusz Piech

Opolanie nie tracą kontaktu z czołówką. Mimo pewnych problemów, ostatecznie zgarnęli trzy punkty w domowym starciu z Chrobrym Głogów.

Od początku gra Odry mogła się podobać. Dominowali w każdym aspekcie spotkania nad rywalami - zarówno i w posiadaniu piłki, tak i liczbie stworzonych sobie sytuacji, których było co nie miara. Ostatecznie udało się w końcu sfinalizować bramką akcję w 33 minucie, Kacpra Bieszczada pokonał Dawid Czapliński i gospodarze schodzili na przerwę z przewagą.

Zaskakująco jednobramkowe prowadzenie stracili kwadrans po wznowieniu drugiej części gry, po bramce obrońcy gości, Bougaidisa. Trener Piotr Plewnia szybko zareagował na wydarzenia, wprowadzając między innymi Arkadiusza Piecha. Tenże zawodnik, zaskakująco posadzony na ławce, przechylił wagę na korzyść Opolan, najpierw w 86 minucie trafiając na 2:1, a potem ustalając wynik w samej końcówce, skutecznie egzekwując rzut karny.

wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Byłyby emocje, co pozytywne, ale jednak jest spora różnica między 6 a 7 miejscem.
    2021-04-29 17:33:02 [176.235.143.*] id:1611960