• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1458
  • Dodano: 2021-04-28 / 19:49
  • Komentarzy: 1

  Uszkodził samochód i odjechał - miał 2,5 promila alkoholu w organizmie

  Uszkodził samochód i odjechał - miał 2,5 promila alkoholu w organizmie

  (KPP Strzelce Opolskie)

  Reakcja jednej z mieszkanek powiatu pozwoliła wyeliminować z ruchu kolejnego kierowcę naruszającego przepisy prawa. Motorowerzysta, który spowodował kolizję, a następnie zbiegł z miejsca zdarzenia już po krótkiej chwili trafił w ręce strzeleckich policjantów. Badanie alkomatem 40-latka wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Dodatkowo mężczyzna miał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

  W sobotni poranek w Gąsiorowicach na ulicy Wolności doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motorowerzysty. Kierujący wjechał w pojazd, zaparkowany przy jednej z posesji, a następnie oddalił się z miejsca zdarzenia. Kolizję zaobserwowała jedna z mieszkanek miejscowości, która powiadomiła Policję.

  Już po chwili sprawca zdarzenia drogowego trafił w ręce policjantów ruchu drogowego. Kierowcę przebadano na zawartość alkoholu. Wynik badania 40-latka wskazał ponad 2,5 promila alkoholu w jego organizmie. Na podstawie policyjnych systemów informacyjnych ustalono, że wobec mężczyzny sąd orzekł dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

  Mieszkaniec gminy Jemielnica stanie przed sądem za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości pomimo orzeczonego zakazu sądowego oraz spowodowanie zdarzenia drogowego. Grozi mu wysoka grzywna oraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-04-29 10:01:03 [185.127.20.*] id:1611944  
  Pedro: Napisał postów [8224], status [VIP] Reputacja
  Brawa dla Pani! Kolejna pijacka morda wyeliminowana, chociaż na chwilkę!

  Nick:
  Treść: