• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2362
  • Dodano: 2021-04-27 / 11:22
  • Komentarzy: 0

  Pożar budynków gospodarczych w Niemodlinie. W akcji kilkanaście zastępów straży

  Pożar budynków gospodarczych w Niemodlinie. W akcji kilkanaście zastępów straży
   <i>(Fot. OSP Gracze)</i>

  (Fot. OSP Gracze)

  Jedenaście zastępów straży walczyło z pożarem zabudowań gospodarczych w Niemodlinie. Akcja trwała do godzin wieczornych.


  W poniedziałek 26 kwietnia o godzinie 15.45 do namysłowskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pojawieniu się ognia w zabudowaniach gospodarczych przy ulicy Korfantego w Niemodlinie.

  - Są spore straty. Udało się nie dopuścić do rozprzestrzenienia ognia na budynek mieszkalny. Na szczęście nikt nie ucierpiał - pisali strażacy z Komendy Miejskiej PSP w Opolu. Na tę chwilę wiadomo, że spaleniu uległy m.in. samochody osobowe, które przechowywane był w jednym z budynków.

  Płonąca stodoła znajdowała się pomiędzy budynkami, działania strażaków polegały na podaniu prądów wody w natarciu na pożar oraz obronie sąsiadujących budynków.

  W działaniach udział brały: trzy zastępy z JRG w Niemodlinie, dwa zastępy z JRG nr 1 w Opolu, Ochotnicza Straż Pożarna Gracze, Ochotnicza Straż Pożarna Grodziec, OSP Krasna Góra, OSP Opole-Bierkowice.

  Strażacy zakończyli działania około godziny 21.00. Na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia w pomieszczeniach. Trwa szacowanie strat.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".