• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 8565
    • Dodano: 2021-04-27 / 08:42
    • Komentarzy: 2

    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany

    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany

    (Fot. Dżacheć)

    Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dziś rano na skrzyżowaniu ulic Katowickiej z Armii Krajowej w Opolu. Jedna osoba została poszkodowana, a sprawca zdarzenia drogowego zatrzymany przez policję - był pijany.

    Informacja o zdarzeniu drogowym na ulicy Armii Krajowej w Opolu wpłynęła do opolskich służb ratunkowych we wtorek 27 kwietnia o godzinie 7.10.

    Zobacz takze Autostrada A4. Dwa zdarzenia. Poważne utrudnienia

    Ze wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 23-latek kierujący samochodem osobowym marki Volkswagen Passat jadący od strony centrum miasta ulicą Armii Krajowej w kierunku ulicy Plebiscytowej zderzył się z prawidłowo jadącym kierowcą Toyoty.

    - 23-letni kierowca passata, sprawca zdarzenia był nietrzeźwy. Pierwsze badanie pokazało, że ma blisko 2 promile alkoholu. Funkcjonariusze policji zabrali pana na komendę, gdzie będą wykonywane kolejne pomiary. W wyniku zderzenia pojazdów, toyota zjechała z drogi i staranowała słupki na chodniku. Pasażerem toyoty był starszy mężczyzna, który po zdarzeniu uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Został przewieziony do szpitala - informuje mł. asp. Agnieszka Nierychła, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Opolu.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Policjanci nie wykluczają, że kolejne pomiary sprawcy mogą pokazać wyższe wartości.

    Sytuacja pokazuje, jakie niebezpieczeństwo niesie za sobą jazda pod wpływem alkoholu. Policjanci apelują do kierowców o rozwagę i odpowiedzialność. - Za kierownicą jesteśmy odpowiedzialny za siebie i za innych użytkowników dróg. Każdy kierowca powinien przyjąć zasadę - nigdy nie jeżdżę po alkoholu. Nietrzeźwi kierowcy stanowią ogromne zagrożenie dla pozostałych użytkowników dróg. Dlatego sami nie wsiadajmy za kierownicę w takim stanie, a kiedy mamy podejrzenie, że inny kierowca może być pod wpływem alkoholu zareagujmy. Poinformujmy o swoich podejrzeniach policjantów, lub zabierzmy kierowcy kluczyki. Być może nasza reakcja uratuje komuś zdrowie, a nawet życie - słyszymy.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany
    Jedna osoba poszkodowana w zdarzeniu drogowym na ul. Armii Krajowej. Sprawca pijany

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2021-04-27 09:26:48 [83.7.15.*] id:1611865  
    dontomasso: Napisał postów [4855], status [VIP] Reputacja
    3 suki do jednego malego wypadku? no to faktycznie im sie nudzi

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2021-04-27 12:59:49 [185.117.85.*] id:1611872  
    jarekzopola: Napisał postów [1170], status [stały bywalec] Reputacja
    jakby wysiadl z auta w maseczce z piorunem to by 10 suk przyjechalo :DDDD