• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2111
  • Dodano: 2021-04-26 / 19:53
  • Komentarzy: 0

  Jeden samochód, czterech zatrzymanych

  Jeden samochód, czterech zatrzymanych

  (KPP Głubczyce)

  Zachowanie mężczyzn podróżujących osobowym bmw wskazywało jednoznacznie, że mogą mieć coś na sumieniu. Podczas kontroli okazało się, że kierowca i jego pasażerowie mają przy sobie narkotyki. Dodatkowo, od kierowcy pobrana została krew, ponieważ mógł prowadzić samochód pod działaniem narkotyków. Jeden z zatrzymanych był niepełnoletni, pozostałym za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat więzienia.

  Policjanci z Głubczyc, późnym wieczorem w jednej spod głubczyckich miejscowości zauważyli podejrzanie zachowującego się kierowcę bmw. Po zatrzymaniu samochodu za kierownicą siedział 20-letni mieszkaniec powiatu głubczyckiego. W samochodzie znajdowało się również 3 pasażerów w wieku od 16 do 23 lat. Szybko okazało się, że podejrzenia funkcjonariuszy były uzasadnione.

  Pracujący na miejscu policjanci ujawnili przy mężczyznach substancje zakazane. Była to między innymi amfetamina i marihuana. Kierowca i 3 pasażerów zostało zatrzymanych. Dodatkowo 20-letni kierujący bmw został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie została pobrana od niego krewa na zawartość narkotyków.

  Sprawa 16-latka trafi do sądu rodzinnego. Pozostałym mężczyznom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat. 20-letni kierowca bmw dodatkowo może odpowiedzieć za kierowanie pojazdem mechanicznym będąc pod działaniem środków odurzających.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".