• Wyświetleń: 972
    • Dodano: 2021-04-26 / 07:38

Trzy punkty jadą do Opola!

Dreman po bardzo dobrym meczu wygrywają Chojnicami

Fantastyczne widowisko w meczu Dremanu Opole Komprachcice! Zawodnicy Jarosława Patałucha są coraz bliżej utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej futsalu, a na pewno w tym pomogło zwycięstwo z Red Devils.

W Chojnicach spotkanie zaczęło się dla przyjezdnych znakomicie. W czwartej minucie bramkę zdobył Vinicius Teixeira, lecz na tym starania Opolan się nie zatrzymały, by podwyższyć prowadzenie. To udało się chwilę przed przerwą, za sprawą Nuno Chuvy.

Po przerwie na 0:3 podwyższył Vadym Ivanov i wydawało się, że gospodarze nie będą w stanie poważniej zagrozić bramce Dremanu. Lecz w 24 minucie zdobyli pierwszego gola, a kolejnego już w 33 i zrobiło się dość nerwowo, lecz Serhii Fil oraz Krzysztof Elsner dobili Chojniczan, których stać było na jeszcze jedną bramkę, ustalając wynik na 3:5.

Pewne zwycięstwo zanotowali również futsaliści Gredaeu Brzeg. Pokonali oni 4:0 będących pewnych spadku akademików z Katowic, na własnym parkiecie