• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 5308
    • Dodano: 2021-04-25 / 08:55
    • Komentarzy: 10

    Kierująca skodą uderzyła w drzewo. Wypadek w Dębskiej Kuźni

    Kierująca skodą uderzyła w drzewo. Wypadek w Dębskiej Kuźni
    Kierująca skodą uderzyła w drzewo. Wypadek w Dębskiej Kuźni

    (Fot. OSP Dębska Kuźnia)

    Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem samochodu osobowego doszło w sobotę w pobliżu miejscowości Dębska Kuźnia. Kobieta, która wjechała samochodem w drzewo została odwieziona do szpitala.

    W sobotę 24 kwietnia chwilę po godzinie 18.30 do opolskich służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem jednego samochodu osobowego niedaleko miejscowości Dębska Kuźnia. Na miejsce zdarzenia skierowano trzy zastępy straży pożarnej w tym jeden z OSP w Dębskiej Kuźni i dwa z JRG 1 w Opolu.

    Zobacz takze 16 mln zł na Pomnik Czynu Powstańczego. Wicepremier ogłosił decycję WIDEO

    Ze wstępnych ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kobieta kierująca skodą fabią podróżująca od strony miejscowości Dębie w kierunku Dębskiej Kuźni straciła panowanie nad pojazdem i uderzyła w drzewo.

    Pojazdem podróżowała jedna osoba. Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej kobiecie, która została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

    Dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia ustala policja.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Kierująca skodą uderzyła w drzewo. Wypadek w Dębskiej Kuźni
    Kierująca skodą uderzyła w drzewo. Wypadek w Dębskiej Kuźni
    Kierująca skodą uderzyła w drzewo. Wypadek w Dębskiej Kuźni
    Kierująca skodą uderzyła w drzewo. Wypadek w Dębskiej Kuźni

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2021-04-25 16:45:42 [83.4.128.*] id:1611757  
    Gaz: Napisał postów [6326], status [VIP] Reputacja
    Nie narzekajcie,jak by nie te baby, to by nie było gdzie palca włożyć.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2021-04-25 20:03:38 [89.67.142.*] id:1611781  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Palca?
    2021-04-25 21:18:08 [5.173.57.*] id:1611791  
    tippmann: Napisał postów [8012], status [VIP] Reputacja
    woj tam coś znów nie załapał tematu:))),ale nabił posta
    2021-04-26 09:55:06 [217.173.195.*] id:1611806  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    A Ty co robisz poza pajacowaniem?
    2021-04-26 13:21:34 [83.30.40.*] id:1611817  
    dzony: Napisał postów [6670], status [VIP] Reputacja
    pewnie wkłada palce kobietom....jak wacek go zawodzi ;)))))
    2021-04-25 21:27:44 [89.67.13.*] id:1611793  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    Mega utalentowana! Żeby na takim pustkowiu przywalić w drzewo? Chyba wracała z romansidła do starego :D

    Nick:
    Treść:
    2021-04-25 11:14:23 [90.156.124.*] id:1611749  
    siostra_brygida: Napisała postów [48303], status [VIP] Reputacja
    Stare ale pasuje do sytuacji... Baca był świadkiem wypadku samochodowego koło Dębskiej Kuźni; Skodzina walnęła w drzewo. Przesłuchuje go gliniarz: - Baco jak to było? Na to baca: - Panocku widzicie to drzewo? - Widzę. - A ona nie widzieła...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2021-04-25 20:06:33 [178.217.118.*] id:1611784  
    carl21: Napisał postów [396], status [pismak] Reputacja
    Słabe ale może być ????
    2021-04-25 16:21:59 [194.29.183.*] id:1611755  
    KK 35947: Napisał postów [4449], status [VIP] Reputacja
    Tak to jest jak baba zbyt szybko jedzie przez las...

    Nick:
    Treść:
    2021-04-25 10:05:03 [5.173.112.*] id:1611747  
    JanuszB: Napisał postów [318], status [maniak] Reputacja
    Nie opanowała mocy. Fabia,, mały - Ale wariat

    Nick:
    Treść: