• 0
0
 

ROBIX ROBERT BONK ROBERT PIETRYCHA ANDRZEJ BONK S.C.

Adres:
ul. Stara 26
46-046 Kadłub Turawski
Telefon:
690 845 444
Fax:
WWW:
E-mail:
biuro@czornydiament.pl

Firma Robix powstała w marcu 2014 roku. Udało nam się połączyć znajomość lokalnego rynku Roberta Bonka i wieloletnie doświadczenie w handlu węglem Roberta Pietrycha.

Dla Klientów składów Robix przygotowaliśmy wysokiej jakości materiał opałowy z polskich kopalni. To właśnie z myślą o Klientach oferujemy darmowy dowóz nawet kilku worków paczkowanego opału. Dostarczony węgiel rozładowujemy i zanosimy worki Klientowi we wskazane miejsce do 5 metrów w cenie! By zachować najwyższą jakość, zdecydowaliśmy się na przykrywanie węgla w celu ochrony go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Latem 2014 roku wybudowaliśmy halę do pakowania opału w warunkach nienarażających na jego zamoknięcie. Od czerwca 2016 roku do naszej spółki dołączył Andrzej Bonk. Nieustannie pozyskujemy nowe rynki dystrybucji, walcząc o każdego nowego i zadowolonego Klienta.

Aktualnie posiadamy 2 oddziały sprzedaży detalicznej, w Łubnianach i Dobrzeniu Wielkim. Dzięki nim nasze produkty sprzedajemy w najniższych cenach w regionie przy zachowaniu najwyższej jakości.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą : https://czornydiament.pl/oferta/

Ostatnia aktualizacja firmy: 2020-01-19