ROBIX ROBERT BONK ROBERT PIETRYCHA ANDRZEJ BONK S.C.

  Adres:
  ul. Stara 26
  46-046 Kadłub Turawski
  Telefon:
  690 845 444
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  biuro@czornydiament.pl

  Firma Robix powstała w marcu 2014 roku. Udało nam się połączyć znajomość lokalnego rynku Roberta Bonka i wieloletnie doświadczenie w handlu węglem Roberta Pietrycha.

  Dla Klientów składów Robix przygotowaliśmy wysokiej jakości materiał opałowy z polskich kopalni. To właśnie z myślą o Klientach oferujemy darmowy dowóz nawet kilku worków paczkowanego opału. Dostarczony węgiel rozładowujemy i zanosimy worki Klientowi we wskazane miejsce do 5 metrów w cenie! By zachować najwyższą jakość, zdecydowaliśmy się na przykrywanie węgla w celu ochrony go przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. Latem 2014 roku wybudowaliśmy halę do pakowania opału w warunkach nienarażających na jego zamoknięcie. Od czerwca 2016 roku do naszej spółki dołączył Andrzej Bonk. Nieustannie pozyskujemy nowe rynki dystrybucji, walcząc o każdego nowego i zadowolonego Klienta.

  Aktualnie posiadamy 2 oddziały sprzedaży detalicznej, w Łubnianach i Dobrzeniu Wielkim. Dzięki nim nasze produkty sprzedajemy w najniższych cenach w regionie przy zachowaniu najwyższej jakości.

  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą : https://czornydiament.pl/oferta/

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2020-01-19