• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3104
  • Dodano: 2021-04-23 / 07:56
  • Komentarzy: 0

  Malutki Szymon potrzebuje pomocy. Niezbędna operacja kosztuje blisko milion złotych!

  (Fot. Siepomaga)

  Jedyną szansą na bezpieczną przyszłość, na jakąkolwiek przyszłość jest dla Szymka operacja w Boston Children's Hospital - najlepszym ośrodku na świecie, który specjalizuje się w ratowaniu małych serc z bardzo skomplikowanymi wadami.


  Rodzice małego Szymona z Chrząszczyc proszą o pomoc w uzbieraniu kwoty potrzebnej na przeprowadzenie operacji ratującej życie. Operacja w Boston Children's Hospital to jedyna nadzieja na ocalenie bardzo chorego serduszka Szymonka. Bez niej nie będzie miał szans na przeżycie. Saturacje spadają i choć Szymek wygląda na pozór jak zdrowe dziecko, rodzice żyją w świadomości, że tuż za rogiem czeka to, co najgorsze...


  - O tym, że Szymek ma chore serduszko, dowiedziałam się już podczas badań prenatalnych, jednak lekarze kazali mi czekać do jego narodzin, by dowiedzieć się, co dalej. To był bardzo ciężki czas - pisze mama 1,5 rocznego Szymonka.

  - Jak na tykającej bombie czekałam na to, co przyniesie los. Zaplanowaliśmy poród w szpitalu w Rudzie Śląskiej, żeby jak najszybciej otrzymać pomoc. Już chwilę po narodzinach Szymek przeszedł pierwszą operację ratującą życie. Czas, który dla wszystkich rodziców jest pełen euforii i nieograniczonego szczęścia, dla nas był niekończącym się przerażeniem i ogromną bezsilnością... Nie tak powinny wyglądać pierwsze chwile życia, nie w strachu, że zaraz się skończy, choć dopiero się zaczęło - mówi.

  Jedyną szansą na bezpieczną przyszłość dla Szymona jest operacja w Boston Children's Hospital - najlepszym ośrodku na świecie, który specjalizuje się w ratowaniu małych serc z bardzo skomplikowanymi wadami. - To nasza nadzieja na życie, która jednak kosztuje fortunę! Czas ucieka, szanse oddalają się z każdym kolejnym dniem, dlatego bardzo prosimy o pomoc. Złotówka, udostępnienie to na pozór niewiele, ale dla nas to ogromna nadzieja, że uda się zazielenić pasek! Nadzieja, że zdążymy - proszą rodzice dziecka.

  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".