• Dodano: 2021-04-22 / 07:50
    • Komentarzy: 1

Polonia Nysa odpada z Wojewódzkiego Pucharu Polski

W drugim spotkaniu półfinałowym Ruch Zdzieszowice nie dał szans rywalom.

Zaskakujący wynik rywalizacji w Ozimku! Miejscowy Małapanew, bez większych problemów pokonał zeszłorocznego zwycięzcę tych rozgrywek - Polonię Nysa. Gwiazdą meczu okazał się zawodnik gospodarzy, Michał Bienias, który dwukrotnie pokonał bramkarza, odpowiednio w 13 oraz 15 minucie. Na 3:0 wynik podwyższył Kacper Kamiński już w drugiej połowie, a na otarcie łez dla trzecioligowca strzelił Kacper Duda.

W drugim półfinale tych rozgrywek, w rywalizacji ligowych rywali GKS Głuchołazy zdecydowanie przegrał na własnym boisku z Ruchem Zdzieszowice aż 0:6. W pierwszej połowie padły dwie bramki, które zdobył jeden piłkarz - Łukasz Damrat. Po zmianie stron goście nie dali złudzeń rywalom, aplikując jeszcze cztery trafienia.

Tegoroczny finał ekipy ze Zdzieszowic oraz Ozimka zagrają na stadionie w Kluczborku 19 maja.

2021-04-25 04:40:20 [5.173.57.*] id:1611741
    tippmann: Napisał postów [7576], status [VIP] Reputacja