• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3594
  • Dodano: 2021-04-13 / 17:05
  • Komentarzy: 0

  KPP Brzeg: Poszukujemy zaginionego Bartosza Kwaśnickiego

  (KPP Brzeg)

  Policjanci z Brzegu poszukują zaginionego Bartosza Kwaśnickiego. Mężczyzna po raz ostatni był widziany 8 kwietnia 2021 roku. Do chwili obecnej nie powrócił i nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu zaginionego, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Brzegu lub z najbliższą jednostką na terenie całego kraju.

  Zaginął:
  Bartosz Kwaśnicki l. 25
  zam. Kościerzyce

  Mężczyzna zaginął 8 kwietnia 2021 r. Wówczas po raz ostatni był widziany w Brzegu na ul. Rynek. Do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną.

  Rysopis: wzrost 170 cm., szczupłej budowy ciała, włosy brunet krótko ścięte. W dniu zaginięcia ubrany był w niebieskie jeansy, kurtkę moro, czarne tenisówki, czarną torba typu listonoszka.

  Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o miejscu pobytu Bartosza Kwaśnickiego, proszone są o kontakt z policjantami z Brzegu pod numerem telefonu 47 86 33 203 oraz z najbliższą jednostką na terenie całego kraju pod numerem 112
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".