• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1337
  • Dodano: 2021-04-11 / 08:38
  • Komentarzy: 0

  Vive KIelce lepsze od Gwardii Opole

  Vive KIelce lepsze od Gwardii Opole

  (Fot. Dżacheć)

  Podopieczni Rafała Kuptela ulegli Mistrzom Polski ośmioma bramkami

  Kolejny piekielnie trudny mecz za "Gangiem Kuptela". W drugim spotkaniu z rzędu w Stegu Arenie, po meczu z Wisłą Płock mierzyli się z innym potentatem polskiej piłki ręcznej - z Vive Kielce. Gospodarze liczyli po cichu na lepszy wynik, niż z ekipą z Płocka.

  Pierwsze bramki zdobyli Gwardziści, szybko wychodząc na prowadzenie 2:0. Lecz niestety, to była jedyna przewaga Opolan w tym spotkaniu, choć powalczyli punkt za punkt z przyjezdnymi do stanu 10:10. Od tego trafienia, Kielczanie zbudowali sobie przewagę, która zatrzymała się do przerwy na czterech oczkach.

  W drugiej części gry Opolanie prezentowali się gorzej, co z łatwością wykorzystywało Vive. W pewnym momencie, przewaga gości była dwucyfrowa, a w grze Opolan było widać pewną frustrację. Ostatecznie, Gwardziści przegrali spotkanie 29:37, notując już trzecią porażkę z rzędu, choć co warto podkreślić, z lepszymi kadrowo od siebie rywalami.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".