• Wyświetleń: 1706
    • Dodano: 2021-04-11 / 08:25

UNI Opole wygrywa spokojnie w Nowym Dworze Mazowieckim

Opolanki już dawno zapewniły sobie pierwsze miejsce w rundzie zasadniczej

Zawodniczki Nicoli Vettoriego nadal zwycięskie. Mistrzynie rundy zasadniczej pojechały do Nowego Dworu Mazowieckiego ze spokojnym nastawieniem zgarnięcia kolejnych trzech oczek.

I pierwszy oraz drugi set w zupełności potwierdził bardzo dobrą dyspozycję przyjezdnych. Szczególnie dobrze prezentowały się atakujące, które miały wysoki procent skończonych ataków, przez co gospodynie nie miały większych szans w starciach, które zakończyły się odpowiednio do 17 i do 16.

W trzecim secie zawodniczki z Nowego Dworu Mazowieckiego w końcu pokazały pełnię swoich możliwości, co zaskoczyło UNI, które przegrało do osiemnastu i podrażniło zawodniczki na czele z kapitan, Martą Ciesiulewicz. Opolanki zmiażdżyły rywalki do 13,a w całym meczu 3:1, powiększając swoją przewagę do dziewięciu punktów nad SMS PZPS Szczyrk.