• Wyświetleń: 1725
  • Dodano: 2021-04-10 / 17:30
  • Komentarzy: 4
  • Artykuł sponsorowany

  Jak rozpocząć przygodę z obstawianiem zakładów?

  Jak rozpocząć przygodę z obstawianiem zakładów?
  Rok 2021 jest czasem wielkich imprez sportowych. EURO 2021, Igrzyska Olimpijskie w Tokio rozgrzewają zainteresowanie fanów sportu zakładami bukmacherskimi. Na co zwrócić uwagę rozpoczynając przygodę z bukmacherką, by była bezpieczną rozrywką?

  Wybór legalnego bukmachera


  To pierwszy krok do wejścia w świat zakładów bukmacherskich. Aby legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie, trzeba koniecznie wybrać firmę oferującą zakłady wzajemne, która posiada licencję wydaną przez Ministerstwo Finansów. Tutaj znajdziesz ranking legalnych bukmacherów.


  Czym kierować się w trakcie procesu wyboru swojego bukmachera? Przede wszystkim warto zwrócić uwagę, jakie bonusy powitalne przygotował dla nas bukmacher. Na rynku pojawia się coraz więcej firm, przez co buki muszą dwoić się i troić, aby przyciągnąć do siebie jak najwięcej klientów. To oczywiście dobra wiadomość dla graczy, którzy mogą przebierać w ofertach powitalnych. Najczęstszą formą bonusu na start jest zakład bez ryzyka, który nie skutkuje utratą wpłaconej stawki w przypadku przegranej. Bardzo dużo bukmacherów oferuje także bonusy, które są dodawane po wpłaceniu pierwszego depozytu. Gracze tuż po rejestracji mogą otrzymać również darmowe środki na zakłady lub inne formy promocji przygotowane przez bukmachera.


  Pierwszy depozyt


  Kolejnym, ważnym krokiem na bukmacherskiej drodze jest wpłata pierwszego depozytu. Przed wykonaniem przelewu trzeba przeczytać regulamin promocji bonusów na start, aby wpłacić odpowiednią ilość środków odblokowujące pakiety bonusów przygotowane za pierwszy depozyt.


  W jaki sposób przesłać swoje pierwsze pieniądze na konto u bukmachera? Metod jest wiele, coraz większą popularnością cieszy się kod BLIK, karta płatnicza lub przelew błyskawiczny. Pieniądze są transferowane w kilka sekund, wpłacający nie musi również obawiać się o bezpieczeństwo transakcji. Ministerstwo Finansów wymaga od bukmacherów gwarancji bezpieczeństwa i nie ma możliwości, aby pieniądze gdziekolwiek zaginęły. Jeśli wystąpią jakiekolwiek komplikacje, pomoc techniczna bukmachera bardzo szybko rozwiąże problem.


  Podobnie ma się z wypłatami, bukmacherzy dają do dyspozycji kilka metod wypłaty środków. Od jakiegoś czasu standardem są wypłaty błyskawiczne, po których środki trafiają na rachunek bankowy już po 15 minutach od potwierdzenia zlecenia.


  Wybór dyscypliny


  U legalnych bukmacherów można obstawić wszystko. Dosłownie - wszystko! Na początku warto jednak skupić się tylko na jednej dyscyplinie, uczyć się jej realiów i śledzić zmagania zawodników, otrzymując przy tym materiał do analizowania typów. Najczęściej obstawianym sportem jest piłka nożna, najbardziej popularnej dyscypliny na świecie. Zaleca się unikania obstawienia wydarzeń z nieznanych dyscyplin.


  Nauka analizy


  Analiza spotkań i wydarzeń sportowych jest fundamentem zakładów bukmacherskich. Tylko dokładna ocena i rozpatrzenie wszystkich statystyk może wskazać drużynę, która ma największe prawdopodobieństwo zwycięstwa w konkretnym spotkaniu. Bazy statystyk są teraz dla każdego na wyciągnięcie ręki, w internecie znajduje się wiele serwisów oferujących szereg statystyk, ciekawostek oraz faktów, które znacząco ułatwią obstawianie. Najpopularniejszym z nich wśród polskich graczy jest polski serwis ProTipster.pl.


  Już na początku przygody z zakładami bukmacherskimi warto uczyć się analizować. Umiejętność ta z biegiem czasu będzie skutkowała częstszymi wygranymi i zdobywaniem większej ilości pieniędzy.


  Pamiętaj, że uczestnictwo w zakładach wzajemnych jest hazardem. Uprawiając hazard można stracić kontrolę nad graniem i uzależnić się. Uprawianie patologicznego hazardu, czyli tego, będącego wynikiem uzależnienia, może w skrajnych przypadkach prowadzić do zadłużenia, problemów zdrowotnych, zawodowych oraz rodzinnych. Pamiętaj, aby uczestnicząc w zakładach bukmacherskich: nigdy nie pożyczać pieniędzy na grę; nigdy nie starać się odrobić strat po przegranej grze; zachować równowagę pomiędzy grą i innymi zajęciami; nie traktować gry jako sposób na zarabianie pieniędzy; grać tylko pieniędzmi przeznaczonymi na rozrywkę, nie używać tych przeznaczonych na codzienne wydatki. Symptomy uzależnienia od hazardu mogą się ujawnić m.in. poprzez: silną i trudną do odparcia chęć zagrania, utratę kontroli na ilością czasu i pieniędzy przeznaczanymi na grę, poczuciem winy związanym z uczestniczeniem w grze, wydawaniem większej części lub wszystkich pieniędzy na grę, pożyczaniem pieniędzy w celach przeznaczenia pożyczki na uczestnictwo w grach hazardowych, traktowaniem gry jako ucieczki od pozostałych problemów życiowych, utratę zainteresowania rodziną, znajomymi lub innymi rozrywkami.


  Należy korzystać, tylko z bukmacherów legalnie działających w Polsce tj. posiadających, wydane przez Ministerstwo Finansów, zezwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć internet. Uczestnictwo w nielegalnych zakładach bukmacherskich, wiąże się z konsekwencjami narażenia się na wysokie kary pieniężne oraz odpowiedzialność karną. Zgodnie z art. 89 ust. 1 pkt 3 Ustawy o grach hazardowych karze pieniężnej podlega uczestnik w grze hazardowej urządzanej bez koncesji lub zezwolenia. Zgodnie z art. 107 § 2 Kodeksu karnego skarbowego karze grzywny do 720 stawek dziennych albo karze pozbawienia wolności do lat 3, albo obu tym karom łącznie podlega, kto na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej uczestniczy w zagranicznej grze losowej lub zagranicznym zakładzie wzajemnym. Zgodnie z art. 109 kks uczestnik w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia, podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.
  Artykuł sponsorowany

  Artykuł sponsorowany

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-04-10 17:58:58 [217.173.204.*] id:1611081  
  win1: Napisał postów [126], status [rozkręcił się] Reputacja
  O.Rydzyk tez daje bezcennych porad emerytom gdzie,jak i ile maja inwestowac!!!!!!

  Nick:
  Treść:
  Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
  2021-04-10 18:31:24 [185.127.20.*] id:1611083  
  Pedro: Napisał postów [8194], status [VIP] Reputacja
  No i te owieczki są bardzo pojętne :D
  2021-04-10 17:55:19 [217.173.204.*] id:1611080  
  win1: Napisał postów [126], status [rozkręcił się] Reputacja
  Noooooooooo prosze redakcja tego portali to bukmacherzy experci.

  Nick:
  Treść:
  2021-04-10 17:52:52 [217.173.204.*] id:1611079  
  win1: Napisał postów [126], status [rozkręcił się] Reputacja
  Ciekawe czy pisaliscie i zachecaliscie do inwestycji w AMBER GOLD

  Nick:
  Treść: