• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5414
  • Dodano: 2021-04-08 / 09:11
  • Komentarzy: 2

  Złodzieje próbowali okraść bankomat w gminie Pokój. Trwa policyjne śledztwo

  (Fot. KPP Namysłów)

  Tym razem prawdopodobnie działanie przestępców zakończyło się na nieudanej próbie. Stojące przy placówce bankowej urządzenie zostało zniszczone.


  Do zdarzenia doszło w nocy ze środy na czwartek w miejscowości Pokój w powiecie namysłowskim. - W czwartek 8 kwietnia około godziny 3.00 doszło do usiłowania rozbrojenia bankomatu, żeby dostać się do pieniędzy. Próba sprawców prawdopodobnie okazała się nieskuteczna. Szczegóły i okoliczności tego zdarzenia bada pracująca na miejscu grupa dochodzeniowo-śledcza - poinformował asp. Paweł Chmielewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Namysłowie.

  Bankomat, który próbowano okraść kiedyś znajdował się przy banku, przeniesiono go jednak poza budynek.

  Przypomnijmy, że do podobnych procederów dochodziło w przeciągu ostatnich kilku miesięcy wielokrotnie. Zaledwie miesiąc temu nieznani sprawcy obrali sobie za cel bankomat mieszczący się w pobliżu supermarketu w Zawadzie. Tam złodzieje nie zdołali ukraść żadnej gotówki.

  Do udanych kradzieży gotówki z bankomatów doszło w grudniu ubiegłego roku m.in. w miejscowości Skarbimierz-Osiedle, w Wołczynie, w Ozimku oraz w Zawadzkiem. Nie wiadomo czy sprawcy zaatakowali ponownie, czy zdarzenia te są niepowiązane. Sprawcy poprzednich napadów nie zostali dotąd ustaleni.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-04-08 12:53:25 [89.67.13.*] id:1610968  
  DonPedro69: Napisał postów [9840], status [VIP] Reputacja
  To była ekipa Olsena. Chociaż podejrzewam, że nawet im poszłoby sprawniej. Kłopoty pojawiłyby się zupełnie gdzie indziej :D

  Nick:
  Treść:
  2021-04-08 11:41:18 [185.127.20.*] id:1610959  
  Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
  No i nie pykło a pewnie nastawili się na udaną akcję jak poprzednio. Roboty się chwyćcie :D

  Nick:
  Treść: