• Dodano: 2021-04-07 / 07:58

Gwardia Opole bez szans z Wisłą Płock

Gospodarze przegrali z faworytami różnicą ośmiu bramek

Hitowe starcie w Stegu Arena Opole. Podopieczni Rafała Kuptela mierzyła się bowiem z potentatem polskich handballowych parkietów - Wisłą Płock. Opolanie liczyli na sprawienie niespodzianki takiej jak 3-lata temu.

I pierwsze minuty były dość obiecujące. Gwardziści otworzyli wynik i przez początkowe momenty spotkania to oni mieli małą przewagę. Niestety, z każdym kolejnym fragmentem spotkania, Wiślanie się rozkręcali, co odbijało się na rezultacie i goście spokojnie powiększali różnice nad rywalami. Do przerwy wynosiła ona osiem oczek.

Po zmianie stron gra Opolan nie wyglądała lepiej. Wręcz przeciwnie, przyjezdni wykorzystywali każdą okazję, by powiększyć przewagę w pierwszych minutach drugiej części gry. Z czasem zawodnicy z Opola rzucili się do odrabiania strat, lecz niestety, różnica była zbyt duża i ostatecznie Gwardią przegrała z Wisłą 27:35 i pozostaje na szóstej lokacie w tabeli

2021-04-07 11:56:46 [37.30.22.*] id:1610916
    neon: Napisał postów [2696], status [Szycha] Reputacja
    Po prawdzie,to był mecz Gwardia vs Reszta świata!