• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1335
  • Dodano: 2021-04-07 / 07:58
  • Komentarzy: 1

  Gwardia Opole bez szans z Wisłą Płock

  Gwardia Opole bez szans z Wisłą Płock

  (Fot. Dżacheć)

  Gospodarze przegrali z faworytami różnicą ośmiu bramek

  Hitowe starcie w Stegu Arena Opole. Podopieczni Rafała Kuptela mierzyła się bowiem z potentatem polskich handballowych parkietów - Wisłą Płock. Opolanie liczyli na sprawienie niespodzianki takiej jak 3-lata temu.

  I pierwsze minuty były dość obiecujące. Gwardziści otworzyli wynik i przez początkowe momenty spotkania to oni mieli małą przewagę. Niestety, z każdym kolejnym fragmentem spotkania, Wiślanie się rozkręcali, co odbijało się na rezultacie i goście spokojnie powiększali różnice nad rywalami. Do przerwy wynosiła ona osiem oczek.

  Po zmianie stron gra Opolan nie wyglądała lepiej. Wręcz przeciwnie, przyjezdni wykorzystywali każdą okazję, by powiększyć przewagę w pierwszych minutach drugiej części gry. Z czasem zawodnicy z Opola rzucili się do odrabiania strat, lecz niestety, różnica była zbyt duża i ostatecznie Gwardią przegrała z Wisłą 27:35 i pozostaje na szóstej lokacie w tabeli
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-04-07 11:56:46 [37.30.22.*] id:1610916  
  neon: Napisał postów [2251], status [Szycha] Reputacja
  Po prawdzie,to był mecz Gwardia vs Reszta świata!

  Nick:
  Treść: