• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1941
  • Dodano: 2021-04-04 / 07:30
  • Komentarzy: 0

  Trzeci z rzędu remis Odry Opole

  Trzeci z rzędu remis Odry Opole

  (Fot. Dżacheć)

  To kolejna strata punktów z niżej notowanym rywalem

  Opolanie ponownie dzielą się punktami w Fortuna 1 Liga. Tym razem w meczu w Rzeszowie, nie dali rady miejscowemu beniaminkowi - Resovii.

  Częściej przy piłce znajdowali się Opolanie, to było dość oczywiste, gdyż oni byli wyżej notowani w tym starciu, gdyż znajdowali się w górnej części tabeli, natomiast gospodarze walczyli o utrzymanie. Jednakże nie przekładało się to na skuteczność, lecz pomogła znaleźć drogę do bramki Resovia, za sprawą samobójczego trafienia Dawida Kubowicza.

  Po zmianie stron Odra starała się bronić wyniku, nie poczynając większych zapędów ofensywnych - a w całej drugiej połowie nie oddając żadnego strzału. To musiało się zemścić na podopiecznych Piotra Plewnii i tak się stało. Do wyrównania doprowadził... Kubowicz, który uprzednio trafił do własnej siatki. Po dwóch jego bramkach, oba zespoły podzieliły się punktami, przez co w przypadku wygranego spotkania Puszczy Niepołomice Opolanie spadną na 9 lokatę w tabeli.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".