• Dodano: 2021-04-01 / 09:17
    • Komentarzy: 3

Weegree w fazie play-off!

Historyczny awans do tej fazy zagwarantowało zwycięstwo z Kotwicą Kołobrzeg

Największy sukces Weegree AZS-u Politechniki Opolskiej stał się faktem! Uniwersyteccy zawodnicy zagwarantowali sobie fazę play-off spotkaniem z Kotwicą Kołobrzeg.

Mecz od początku należał do wyrównanych i bez jednoznacznych faworytów. Od pierwszej kwarty obie strony oddawały prowadzenie z rąk do rąk, popisując się przy tym wysoką skutecznością. Jednakże, w drugiej części gry minimalnie lepiej prezentowali się goście i to oni do przerwy mieli sześć oczek przewagi.

Po zmianie stron Opolanie zaczęli odrabiać ten nieduże straty. Niestety, jak się okazało w trzeciej kwarcie, ta próba dogonienia rywali nie była udana, gdyż w pewnym momencie prowadzili z przewagą dwucyfrową. Przed decydującą odsłoną, Opolanie musieli zdobyć o osiem punktów więcej, by wyrównać stan meczu i doprowadzić do dogrywki. Zrobili coś więcej - zmobilizowani widmem zapewnienia sobie pewnego udziału w play-offach w ostatnich fragmentach spotkania wyrwali zwycięstwo z rąk Kotwicy i w ten dramatyczny sposób mogli się cieszyć z historycznego wydarzenia w historii klubu.

Weegree AZS Politechnika Opolska - Energa Kotwica Kołobrzeg 89 - 87 (23:25, 20:24, 21:23, 25:15)

Więcej zdjęć

2021-04-01 10:28:26 [217.173.195.*] id:1610632
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Wynik by się przydał. najlepiej z podziałem na kwarty. A jakby pojawili się zdobywcy punktów, to proszę Pana, byłoby rewelacyjnie.

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2021-04-01 13:09:35 [85.128.59.*] id:1610646
    robertslowik: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
    Weegree AZS Politechnika Opolska ? Energa Kotwica Kołobrzeg 89 - 87 (23:25, 20:24, 21:23, 25:15) Punkty dla Weegree: Adam Brenk 22 (4x3, 11 as.), Bartosz Jankowski 18 (2x3, 4 zb., 4 as., 2 prz.), Przemysław Szymański 15 (9 as., 8 zb.), Adam Kaczmarzyk 12 (2x3, 7 zb., 3 prz.), Patryk Piszczatowski 1 - Łukasz Lewiński 11 (1x3), Andrzej Krajewski 6 (4 zb.), Michał Jodłowski 4 (4 zb.), Adam Skiba (4 as., 3 prz.), Artur Łabinowicz.
    2021-04-01 15:53:32 [89.67.142.*] id:1610656