• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4623
  • Dodano: 2021-03-30 / 17:44
  • Komentarzy: 1

  W dzielnicy Groszowice warzywa kupimy w automacie

  W dzielnicy Groszowice warzywa kupimy w automacie

  (Fot. Dżacheć)

  To, co zakupimy w automacie to kwestia wyboru, jednak w Groszowicach, w specjalnej maszynie mamy do wyboru szereg świeżych warzyw oraz sezonowe owoce.


  Niektórym kojarzą się ze szkolnymi czasami, kiedy za drobne można było osłodzić sobie czas między lekcjami, inni korzystali z nich z większą dbałością o zdrowie zakupując zdrową przekąskę czy sok. Zwykle automaty z żywnością dawały odbiorcom możliwość awaryjnego skorzystania z napoju czy jedzenia. W dzielnicy Groszowice możemy do automatu wybrać się z siatką na zakupy, a w "warzywomacie" jak sama nazwa wskazuje znajdziemy świeże warzywa i owoce.

  Warzywomat to pierwsze takie urządzenie w Opolu, gdzie możemy zaopatrzyć się w produkty, po które zwykle staliśmy w kolejce do warzywniaka. Co ważne - możemy zrobić je nawet nocą, ponieważ maszyna jest czynna całą dobę. Automat zlokalizowany jest na ulicy Rudzkiego 7. Na tę chwilę w automacie można kupić ziemniaki w 15 kilogramowych siatkach, buraki, marchew, seler i jabłka. W automacie zgodnie z zapowiedzią pomysłodawcy mają pojawiać się regularnie lokalne produkty z pola czy sadu. Za zakupy zapłacić można zarówno gotówką jak i kartą.

  Pomysł na automat z produktami z lokalnych upraw cieszy się bardzo pozytywnym odbiorem wśród mieszkańców dzielnicy, którzy zrobili już pierwsze zakupy. Możemy zdradzić, że ceny produktów zachęcają do omijania sklepowych kolejek i wybrania się na nowoczesne zakupy owocowo-warzywne.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-04-07 19:46:18 [46.204.22.*] id:1610935  
  Mario-Opole: Napisał postów [1245], status [zrobił/a karierę] Reputacja
  Fajnie, że jest taki pkt. Zawsze w nocy można podjechać po woreczek i upichcić coś na kolację. Np po woreczek ziemniaków. Tylko jak to jest ze smakiem? I z ziemniaczkami z zeszłego roku? Z jabłkami? I innymi?

  Nick:
  Treść: