• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1670
  • Dodano: 2021-03-29 / 14:10
  • Komentarzy: 0

  Poszukiwany listem gończym w rękach strzeleckich policjantów

  Poszukiwany listem gończym w rękach strzeleckich policjantów

  (KPP Strzelce Opolskie)

  Strzeleccy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego od kilku lat listem gończym. 60-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą. Gdy wrócił do kraju, został szybko namierzony. Mężczyzna usłyszał już zarzuty kradzieży na łączną kwotę 30 000 złotych oraz podrobienia blisko 15 umów.

  Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Strzelcach Opolskich zatrzymali 60-latka, za którym został wydany list gończy. Mężczyzna podejrzewany był o liczne kradzieże na terenie jednej ze strzeleckich firm na kwotę ponad 30 tysięcy złotych. Dodatkowo, miał podrobić blisko 15 umów. Poszukiwany od kilku lat ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości na terenie Niemiec oraz Holandii.

  Policjanci wpadli na jego trop, gdy ten wrócił do kraju. Kryminalni ustalili, jakim pojazdem porusza się poszukiwany mężczyzna. Szybko został zatrzymany na jednym ze strzeleckich parkingów, a następnie doprowadzony do prokuratury celem wykonania czynności procesowych.

  Mężczyzna usłyszał już zarzuty związane z licznymi kradzieżami opiewającymi na kwotę ponad 30 000 złotych. Dodatkowo odpowie za sfałszowanie blisko 15 umów. Za takie przestępstwa grozi mu teraz do 5 lat więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".