• Wyświetleń: 1932
    • Dodano: 2021-03-29 / 10:01

Znakomity mecz Dremanu Opole Komprachcice!

(Drużyna zadedykowała zwycięstwo, tragicznie zmarłemu Grzegorzowi Lachowiczowi - Prezesowi Dremanu)

Wygraną futsaliści zadedykowali tragicznie zmarłemu Grzegorzowi Lachowiczowi

Znakomite spotkanie w Stegu Arenie w wykonaniu Dremanu. Zawodnicy z Opola pokonali faworyzowanych Red Dragons Pniewy 5:3.

Od początku ten mecz układał się po myśli gospodarzy, gdyż szybko wyszli na prowadzenie za sprawą Vadyma Ivanova. Pięć minut przed końcem pierwszej połowy wynik podwyższył Vinicius.

Po zmianie stron sprawdziło się słynne powiedzenie "2:0 to niebezpieczny wynik" i goście wyrównali za sprawą Mateusza Kosteckiego oraz Adriana Skrzypka. Wtedy to przebudził się ponownie Dreman i trafił ponownie Vinicus, na 4:2 Serhii Fil, a w 37 minucie hat-tricka skompletował Vinicus. Przyjezdnych było stać jedynie na honorowe trafienie w ostatnich sekundach meczu i zwycięstwo stało się faktem.

Również ważne zwycięstwo odniósł Gredar Brzeg, który na wyjeździe pokonał AZS UW Wilanów 2:4. Bramki dla Brzeżan zdobyli Paweł Boczarski, dwa trafienia zanotował Dawid Witek oraz Kamil Kucharski. Goście nadal znajdują się w strefie spadkowej, lecz tracą jedynie punkt do bezpiecznego miejsca.