• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 998
  • Dodano: 2021-03-21 / 13:16
  • Komentarzy: 0

  Derby Opolszczyzny w 3 lidze na remis

  Derby Opolszczyzny w 3 lidze na remis

  (Fot. Archiwum)

  Wygraną na swoim koncie zapisał MKS Kluczbork

  Mecze Polonii Nysa ze Stalą Brzeg zawsze dostarczały dużo emocji. Pamiętny finał Wojewódzkiego Pucharu Polski, w którym lepsi okazali się Nysanie, czy też pierwszy mecz w lidze w tym sezonie, gdzie Brzeżanie rozgromili Polonistów aż 7:1, dodawały smaczkom tych pojedynków i nie inaczej miało być tym razem.

  Szybko padła pierwsza bramka, gdyż gości z Brzegu uszczęśliwił w 6 minucie Mateusz Dychus. Niestety, poziom spotkania nie należał do najwyższych, gdyż obie strony miały problemy ze stworzeniem składnych akcji. W pierwszej połowie więcej bramek nie padło, natomiast po zmianie stron gospodarze wyrównali, po bardzo ładnym trafieniu Patryka Ostrowskiego, który po złamaniu do lewej nogi trafił w same okienko bramki. Był to ostatni gol w tym meczu, a drużyny podzieliły się punktami.

  Komplet oczek za to zgarnął MKS Kluczbork. Ich rywalem na własnym boisku była ostatnia w tabeli Polonia-Stal Świdnica, którą gospodarze pokonali już w 13 minucie Norbert Jaszczak. Jeszcze przed przerwą kluczborscy zawodnicy podwyższyli wynik za sprawą Kamila Nykiela, który oddał fantastyczny strzał z 35 metrów, a piłka odbiła się od poprzeczki i wpadła do bramki. Goście odpowiedzieli dopiero w 87 minucie, lecz to było za mało na MKS, który awansował na ósmą lokatę w tabeli

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".