• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 5817
    • Dodano: 2021-03-15 / 14:42
    • Komentarzy: 13

    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań

    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań

    (Fot. Dżacheć)

    Wojewoda opolski Adrian Czubak oficjalnie przekazał swoje stanowisko życząc zdrowia i wytrwałości jego następcy - Sławomirowi Kłosowskiemu. Nie obyło się bez porównania rządów ustępującego wojewody do 8-letniej kadencji opozycji.

    Przypomnijmy, że premier Mateusz Morawiecki powołał w piątek 11 marca Sławomira Kłosowskiego na wojewodę opolskiego. Nowy wojewoda objął urząd w poniedziałek 15 marca.

    Wojewoda Adrian Czubak podziękował za lata współpracy parlamentarzystom, przedstawicielom rządu i wielu innym osobom stanowiącym jego zespół i przedstawił podsumowanie okresu swojej służby dla Opolszczyzny i ojczyzny.

    - Dzięki zaufaniu, którym zostałem obdarzony miałem zaszczyt prowadzić wiele spraw i inicjatyw. Krytyki nigdy się nie bałem i nie boję. Na pewne sprawy nie miałem wpływu. Całe 5 lat mojej kadencji działania toczyły się wokół bezpieczeństwa i rozwoju - mówił Adrian Czubak.

    Zobacz takze Jechał pijany mimo dwóch dożywotnich zakazów. W aucie przewoził troje malutkich dzieci

    5 lat rządów wojewody Czubaka zgodnie z zaprezentowaną autoprezentacją to szereg sukcesów i dobrobytu. Jak jednym zdaniem podsumowuje kadencję wojewody Adriana Czubaka poseł Violetta Porowska: - Zastał Opolszczyznę drewnianą, zostawia murowaną".

    Przypomnijmy, że dziś z ust Witolda Zembaczyńskiego padł zarzut mobbingu pracowników w Urzędzie Wojewódzkim. Adrian Czubak wskazuje jednak, że to za czasów wojewody Ryszarda Wilczyńskiego poniewierano pracownikami.

    - Za kadencji Czubaka zatrudnienie w Urzędzie Wojewódzkim utrzymuje się na jednym poziomie. Za kadencji Ryszarda Wilczyńskiego pracownikami poniewierano. Za czasów Wilczyńskiego pracownicy byli źle traktowani i niedocenieni. Już w 2015 roku wskoczyliśmy z 16 na 14 miejsce przeciętnego wynagrodzenia w Urzędach Wojewódzkich, skończywszy na 4 miejscu w 2020 roku. Pracownicy zostali wyciągnięci przeze mnie z dna. To nie tylko zarobki ale podniesienie komfortu pracy - wymienia Adrian Czubak.

    Wojewoda standardowo porównał nieporównywalne, dysponując tylko kwotami (bez innych danych) którymi dysponowano na rozwój w latach 2010-2015 i 2015-2020. Porównano także wkład pieniężny na drogi i działania dla polepszenia życia społecznego, które niewątpliwie miały miejsce szczególnie za rządów Czubaka.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Jednocześnie były wojewoda obiecał, że zgodnie z rolą rządu Prawa i Sprawiedliwości będą napływały kolejne pieniądze w sektorach społecznych czy drogowych, ale nowe umowy będzie już przypisywał sobie nowy wojewoda - Sławomir Kłosowski.

    - Osiągnięcia wojewody Adriana Czubak są wielkie i bezdyskusyjne. Przede mną spore zadanie. Byłem sprawcą powołania Adriana Czubaka, ale to czego dokonał pan wojewoda przekroczyło moje oczekiwania. Za tę pracę szczerze dziękuję i gratuluję, bo wyniki mówią same za siebie. Dalszy rozwój województwa opolskiego to oczywistość - mówi Sławomir Kłosowski i dodaje, że przedstawi swój plan działania za kilka dni.





    reklama

    Więcej zdjęć

    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań
    Zastał Opolszczyznę drewnianą, oddaje murowaną. Adrian Czubak podsumował 5 lat działań

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2021-03-16 19:49:01 [89.64.62.*] id:1609672  
    Luzi: Napisał postów [1463], status [stały bywalec] Reputacja
    Kolejny kabaret...

    Nick:
    Treść:
    2021-03-15 18:25:39 [217.173.202.*] id:1609580  
    Patriota777: Napisała postów [95], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Jak zwykle ze strony POmunistów komentarze na poziomie rynsztoka, to się mowa miłości nazywa? Dobrze, że jest czym dysponować, bo za czasów POmunistów piniędzy, jak to mówił Pan z Bydgoszczu, nie było i miało nie być na nic.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2021-03-15 19:00:35 [31.2.82.*] id:1609583  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Rodzice Tomasz i Marek wiedzą że jesteś pustym dzbanem?
    [-3]
    2021-03-15 19:31:55 [185.127.20.*] id:1609586  
    Pedro: Napisał postów [8908], status [VIP] Reputacja
    A co to za dzieciuch zabiera głos? "POmuniści, Bydgoszczu" itp... żałosne to jak palec lichockiej pokazany opozycji i swoim wyborcom!
    2021-03-15 22:33:19 [89.67.187.*] id:1609600  
    emsi: Napisał postów [1830], status [Szycha] Reputacja
    Cep, idiota, pseudo patriota.
    2021-03-16 09:00:08 [217.173.195.*] id:1609616  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Bo pieniądze biorą się z drukarni, prawda?
    2021-03-16 05:45:37 [178.252.30.*] id:1609603  
    xanerx: Napisał postów [373], status [pismak] Reputacja
    Ten cały PiS to jedna wielka komedia...

    Nick:
    Treść:
    2021-03-15 22:45:17 [89.67.187.*] id:1609601  
    emsi: Napisał postów [1830], status [Szycha] Reputacja
    Co wy pisowskie kmioty żeście zastali?drewniane Opole?ja pier...le wy macie wyobraźnie,jedyne wielkie rzeczy jakie wy szubrawcy robicie to milionowe przelewy na własne konta z przekrętów w SSP.wstyd pisowskie uje.

    Nick:
    Treść:
    2021-03-15 18:29:01 [80.49.36.*] id:1609581  
    Palnik Dekarski: Napisał postów [304], status [maniak] Reputacja
    Nara, nikt nie będzie tęsknił.

    Nick:
    Treść:
    2021-03-15 17:24:11 [31.60.24.*] id:1609577  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    spieprzaj dziadu, tą czerwoną lampucerę zabierz ze sobą do bagna
    [-3]

    Nick:
    Treść:
    2021-03-15 16:02:52 [31.60.112.*] id:1609571  
    kemotazi: Napisał postów [593], status [rozpisany/na] Reputacja
    Fantazje to oni mają.

    Nick:
    Treść:
    2021-03-15 15:20:15 [217.173.195.*] id:1609569  
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Myślałem, że Państwo rozdysponowuje środki finansowe według jakiegoś algorytmu, zapotrzebowań, przemyślanych priorytetów. Ale okazuje się, że nie. Że tu chodzi o to jak obrotny jest Pan wojewoda. Nie wiem jak to się robi u tej władzy. Trzeba się podlizywać, może wyrywać garściami te pieniądze? Bardzo jestem ciekaw.

    Nick:
    Treść:
    2021-03-15 15:16:28 [83.22.202.*] id:1609568  
    kgb14: Napisał postów [5384], status [VIP] Reputacja
    Zamieni stryjek siekierkę na kijek ....

    Nick:
    Treść: