• Dodano: 2021-03-15 / 07:00

Remis Dremanu w Toruniu

(Z olbrzymim żalem ślemy wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy)

Utrzymanie w lidze coraz bliżej! Liga wchodzi powoli w decydującą fazę. Dreman Futsal Team, dzięki swojej dobrej grze w ostatnim czasie, z każdą kolejką może być coraz bardziej pewien swojego ligowego bytu w przyszłym sezonie.

Mecz z FC Toruń - miał być potwierdzeniem obecnej dyspozycji zawodników Jarosława Patałucha. Mecz na własnym parkiecie lepiej zaczęli Torunianie, gdyż za sprawą Konrada Jekiełka, wyszli na prowadzenie już po 360 sekundach gry. W 13 minucie, rezultat się wyrównał dzięki Nuno Chuvie i ten stan rzeczy pozostał aż do końca meczu i zespoły podzieliły się punktami.

Zdecydowanie gorzej wygląda sytuacja Gredaru Brzeg. Tracą oni bowiem 7 punktów do AZS-u Wilanów, którzy mają o dwa spotkania mniej od Brzeżan. Jednakże, zawodnicy z Opolszczyzny się nie poddają, gdyż walczą o każdy punkt, który w ostatecznym rozrachunku może im dać utrzymanie. W spotkaniu wyjazdowym ze Słonecznym Stokiem Białystok tylko oni strzelali bramki - w tym jedną samobójczą, w 20 minucie Pawła Boczarskiego. Wcześniej, na prowadzenie Brzeżan wyprowadził Jan Rojek, już po 180 sekundach gry. Wynik na 1:2 ustalił Dawid Witek.

Po meczu w Toruniu dotarła do Nas smutna wiadomość z drużyny Dremanu Futsal Opole Komprachcice:

Wczoraj po meczu w Toruniu zmarł twórca naszego klubu, miłośnik futsalu. Człowiek, który wykazywał wielką pasję we wszystkim co robi, kochający mąż, ukochany ojciec 3. dzieci i nasz drogi przyjaciel. Już nic nie będzie takie same w polskim futsalu bo współtworzący go Grzesiek, za wkład w ten sport zdobył nie tylko wyróżnienia ale i powszechny szacunek.
    Z olbrzymim żalem ślemy wyrazy głębokiego współczucia oraz słowa wsparcia i otuchy... Do zobaczenia Grzesiu!