• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1064
  • Dodano: 2021-03-15 / 07:12
  • Komentarzy: 0

  Opolskie drużyny z różnym szczęściem w 3 lidze

  (Fot. MKS Kluczbork)

  Jedynie Polonia Nysa wygrała swoje spotkanie

  Żmudna droga Polonii Nysa do utrzymania się w 3 lidze. Jednakże, jej piłkarze, zrobili w tym kierunku duży krok. Odnieśli swoje dopiero czwarte zwycięstwo w sezonie, lecz jakże ważne, gdyż z bezpośrednim rywalem - ROW 1964 Rybnik, wynikiem 2:4. Jednakże, to gospodarze wyszli najpierw na dwubramkowe prowadzenie. Najpierw Rybniczan uszczęśliwił Piotr Pacholski, a pięć minut później Tomasz Gomola. Jeszcze do przerwy przyjezdnym udało się wyrównać, za sprawą dwóch trafień Adama Setla. Na prowadzenie wyprowadził ich Mateusz Danieluk, a wynik ustalił Dariusz Zapotoczny.

  MKS Kluczbork fatalnie zaprezentował się w Zabrzu, gdzie z drugą drużyną Górnika stracili aż trzy trafienia, nie strzelając ani razu. Pierwszą bramkę stracili tuż przed przerwą, natomiast dwie kolejne w ostatnich minutach meczu, za sprawą Bartłomieja Korbeckiego oraz Bartosza Baranowicza. Przegrała również Stal Brzeg, również tracąc gole, lecz strzelili honorowego, za sprawą Dominika Bronisławskiego.

  Obecnie najwyżej w tabeli plasuje się MKS Kluczbork, bo na 10 lokacie, o dwa miejsca niżej Stal Brzeg, natomiast Polonia Nysa na przedostatniej pozycji
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".