• Autor: BKamiński
  • Wyświetleń: 1316
  • Dodano: 2021-03-14 / 08:12
  • Komentarzy: 0

  Odra wygrywa w lidze po raz pierwszy w 2021 roku

  Odra wygrywa w lidze po raz pierwszy w 2021 roku

  (Fot. Dżacheć)

  Opolanie okazali się lepsi od Zagłębia Sosnowiec

  Od 7 kolejek Odra Opole nie potrafiła wygrać w lidze spotkania. Ostatnim meczem, gdzie podopieczni Dietmara Brehmera zdobyła 3 punkty, był mecz z Chrobrym Głogów, na wyjeździe, wygranym 2:3. Przełamanie tej złej passy nastąpiło w Sosnowcu.

  O pierwszej połowie chciałoby się zapomnieć. Gra toczyła się głównie w środku boiska, a o jakiejkolwiek składnej akcji czy też zagrożeniu pod bramką któregoś z golkiperów można policzyć na palcach jednej ręki.

  Po zmianie stron, gra obu zespołów wyglądała lepiej, lecz skutek przyniosło to tylko Odrze. W 49 minucie swoje premierowe trafienie w barwach Opolan zdobył Szymon Drewniak. Przyjezdni po golu nadal kontrolowali sytuację na boisku i to przełożyło się na drugą bramkę, którą tym razem zdobył Konrad Nowak. Zagłębie Sosnowiec próbowało odrobić straty, dłużej utrzymując się przy piłce, lecz ostatnie rezultat 0:2 utrzymał się do końca i Odra wygrało pierwsze spotkanie w 2021 roku.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".