• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4840
  • Dodano: 2021-03-11 / 21:19
  • Komentarzy: 1

  Strażacy wyjechali do pożaru samochodu. Ogień zajął też stodołę

  (Fot. OSP Prószków)

  Pięć zastępów straży walczyło z pożarem samochodu oraz stodoły w Przysieczy.


  W czwartek 11 marca około godziny 16.30 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu osobowego zaparkowanego przy prywatnej posesji. Po dojeździe na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów straży okazało się, że pożar rozprzestrzenił się na dach stodoły przy ulicy Ceglanej w Przysieczy.

  - Przy użyciu szybkiego natarcia ugasiliśmy samochód. Z drugiego naszego wozu zostały rozwinięte dwie roty, jedna w natarciu na dach stodoły, druga w obronie budynku mieszkalnego. Akcja trwała blisko 2 godziny - relacjonują strażacy ochotnicy z OSP w Prószkowie.

  Strażacy pracujący przy akcji gaśniczej walczyli o to, aby ogień nie rozprzestrzenił się na sąsiednie zabudowania gospodarcze. Samochód spłonął całkowicie.

  Na miejscu z żywiołem walczyło 5 zastępów straży w tym dwa zastępy z OSP Prószków, zastęp z JRG 2 w Opolu, OSP Domecko oraz strażacy z OSP w Ligocie Prószkowskiej.

  Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poszkodowany. Dokładne przyczyny i okoliczności pożaru wyjaśnia policja.

  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-03-12 08:23:21 [90.156.124.*] id:1609451  
  siostra_brygida: Napisała postów [47637], status [VIP] Reputacja
  "Przy użyciu szybkiego natarcia ugasiliśmy samochód" i dalej "samochód spłonął całkowicie" czyli jak zwykle, brawo strażacy! ;)

  Nick:
  Treść: