• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1235
  • Dodano: 2021-03-10 / 22:05
  • Komentarzy: 2

  Pożar mieszkania w kamienicy w Prudniku. Jedna osoba została ranna

  Pożar mieszkania w kamienicy w Prudniku. Jedna osoba została ranna

  (Fot. Opolskie na sygnale)

  Sześć zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem mieszkania w budynku socjalnym przy ulicy Chrobrego w Prudniku. Jedna osoba została poszkodowana.


  Niestety w wyniku pożaru, do którego doszło w środę 10 marca po godzinie 19.00, dwupokojowe mieszkanie uległo całkowitemu spaleniu. Dwupokojowy lokal mieści się w budynku socjalnym przy ulicy Chrobrego w Opolu. We wskazanej kamienicy bardzo często dochodzi do niebezpiecznych zdarzeń, w tym pożarów.

  W akcji gaśniczej walczyło 6 zastępów straży, a z budynku ewakuowano 6 mieszkańców. Niestety jeden z ewakuowanych doznał poważnych poparzeń pierwszego i drugiego stopnia. Poszkodowanego przekazano Zespołowi Ratownictwa Medycznego, który przetransportował około 50-letniego mężczyznę do szpitala.

  Warto dodać, że na ulicy Chrobrego bardzo często dochodzi do pożarów, podpaleń. Mieszkańcy nie raz sygnalizowali, że obawiają się o swoje życie. - Jak cokolwiek się dzieje w Prudniku, to od razu chyba służby wyjeżdżają na Chrobrego. Podpalenia, wieczne interwencje policji a nawet z tego co pamiętam doszło tu do dwóch morderstw. Osoby, które nie nadają się do życia między ludźmi trafiają tutaj, a skutki widzimy wszyscy. Mieszkam dwie ulice dalej, a i tak mi wstyd za to co tutaj się dzieje, a normalnym lokatorom, którzy dostali tutaj mieszkania socjalne głęboko współczuję - mówi Ireneusz, mieszkaniec Prudnika.

  Na tę chwilę nie wiadomo co było przyczyną pojawienia się ognia w lokalu na ostatnim piętrze kamienicy. Będzie to ustalać policja.


  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-03-10 22:58:50 [94.254.152.*] id:1609371  
  tippmann: Napisał postów [6144], status [VIP] Reputacja
  ten budynek nigdy nie trzeźwieje i to wszystko na koszt podatnika więc wino konserwy i muzyka bez przerwy

  Nick:
  Treść:
  2021-03-10 22:25:12 [185.127.20.*] id:1609370  
  Pedro: Napisał postów [7670], status [VIP] Reputacja
  "Dwupokojowy lokal mieści się w budynku socjalnym przy ulicy Chrobrego w Opolu" :P. Proszę poprawić na "w Prudniku" Pani Redaktor :D.

  Nick:
  Treść: