Mieleccki horror dla UNI Opole!

Wilczyce z Opola przedłużyły swoją serię zwycięstw

Zdecydowane liderki 1 ligi kobiet nadal wygrywają!
    Tym razem, wyszły zwycięsko z bardzo trudnej przeprawy ze Stalą Mielec.

Początek pierwszego seta należał do Opolanek. Niestety, w połowie tej partii straciły pewność siebie, przez co gospodynie szybko to wykorzystały, kończąc tę odsłonę do 21. W następnej części gry rolę się odwróciły - cztery oczka przewagi miały Mielczanki, lecz między innymi dzięki dobrym zagrywkom rozgrywającej, Gabrieli Makarowskiej, szybko przyjezdne odrobiły straty i wygrały 25:17, wyrównując stan meczu.

W trzecim secie od początku do końca prowadziły Opolanki. Nie dawały żadnych złudzeń rywalkom, pozostawiając je na pokonanym polu z dziewięcioma punktami straty i nic się nie wydawało, że dojdzie do kryzysu. A jednak, Stal zebrała siły i pokazała pełnię swoich możliwości, doprowadzając do tie-breaka.

Tam, gdy wydawało się że piękna seria zwycięstw AZS-u Uni Opole zostanie przerwana, gdyż w decydującym secie gospodynie prowadziły już 8:2, podopieczne Vettoriego dokonały prawdziwej "remontady", wygrywając ostatecznie 15:13 i wygrywając po raz 14 z rzędu w lidze.

2021-03-07 10:17:13 [185.135.2.*] id:1609153
    seba1993: Napisał postów [854], status [rozpisany/na] Reputacja
    Ciekawe czy w łuzko też tak dobrze pracują ta dupcia jak ja wypinaja na meczu do zdjęć cd

2021-03-07 13:08:25 [89.67.142.*] id:1609172
    wojtasoks: Napisał postów [10984], status [VIP] Reputacja
    Wiesz że to czyjeś córki, wnuczki, dziewczyny, może nawet żony. Płytki jesteś. Podejdź do którejś i zapytaj.