• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1991
  • Dodano: 2021-03-05 / 19:18
  • Komentarzy: 1

  Tankowali i odjeżdżali nie płacąc - usłyszeli łącznie 8 zarzutów

  Tankowali i odjeżdżali nie płacąc - usłyszeli łącznie 8 zarzutów

  (KPP Namysłów)

  Namysłowscy kryminalni zatrzymali 2 mężczyzn podejrzanych o oszustwa. 23 i 24-latek działali na terenie kilku powiatów. Aby pozostać nieuchwytnym, cały czas zmieniali miejsce swojego pobytu. Łącznie usłyszeli 8 zarzutów.

  Policjanci Wydziału Kryminalnego namysłowskiej policji zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o dokonywanie oszustw na stacjach paliw. 23 i 24-latek, chcąc podróżować po Polsce samochodem, oszukiwało podczas tankowania. Mężczyźni działali na terenie kilku powiatów.

  Na początku roku, mężczyźni wymeldowali się z miejsca zamieszkania i będąc nieuchwytnymi dokonywali przestępstw na popularnych stacjach paliw. Podróżując po kilku województwach, za każdym razem zmieniali miejsce swojego pobytu.

  W wyniku pracy operacyjnej, mieszkańca Wrocławia i Namysłowa funkcjonariusze zatrzymali na terenie Opolszczyzny. Mężczyźni łącznie usłyszeli 8 zarzutów oszustw związanych z niewywiązywania się z płatności za zatankowane paliwo. Przyznali się do stawianych zarzutów, grozi im do 8 lat więzienia.

  Sprawa jest rozwojowa. Policjanci sprawdzają czy mężczyźni nie dokonywali podobnych przestępstw na innych stacjach.
  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-03-06 09:40:14 [83.7.104.*] id:1609113  
  azam: Napisała postów [528], status [rozpisany/na] Reputacja
  łapy uciąć !

  Nick:
  Treść: