• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 12234
    • Dodano: 2021-02-25 / 08:14
    • Komentarzy: 8

    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu

    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu

    (Fot. Dżacheć)

    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu

    (Fot. Czytelnik)

    W czwartek z samego rana strażacy zostali wezwani do pożaru samochodu osobowego. Auto spłonęło doszczętnie.

    Informacja o pojawieniu się ognia w samochodzie osobowym wpłynęła do opolskich służb ratunkowych w czwartek 25 lutego chwilę przed godziną 8.00.

    Zobacz takze Nocny pożar samochodu przy budynku wielorodzinnym. Ogień objął także drugi pojazd

    Na miejsce zadysponowano dwa zastępy straży. Służby po dotarciu na wskazane miejsce zastały w pełni rozwinięty pożar, którym objęty był cały samochód.

    Według relacji świadków kierowca taksówki, kiedy zorientował się, że doszło do zwarcia wysiadł z pojazdu i pootwierał wszystkie drzwi. Niestety samochód spłonął doszczętnie.

    Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie.

    reklama

    Więcej zdjęć

    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu
    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu
    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu
    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu
    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu
    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu
    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu
    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu
    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu
    Pożar samochodu na ulicy Kieleckiej w Opolu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2021-02-25 14:05:47 [31.60.82.*] id:1608700  
    Ravcio: Napisał postów [118], status [wyjadacz] Reputacja
    Co za głupek w osobówce wymusza pojazdowi uprzywilejowanemu.
    [1]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2021-02-26 20:30:32 [79.240.191.*] id:1608768  
    Bodziulla: Napisał postów [2353], status [Szycha] Reputacja
    Przecież to standard, wymuszanie nie mamy kultury jazdy. Jesteśmy w dużo przypadkach chamami dla samych siebie na drodze!!!
    2021-03-01 13:10:13 [31.60.75.*] id:1608884  
    Ravcio: Napisał postów [118], status [wyjadacz] Reputacja
    pisz za siebie
    2021-02-25 13:45:03 [94.254.152.*] id:1608699  
    chrząszcz: Napisał postów [5757], status [VIP] Reputacja
    może to było jego narzędzie pracy, albo jedyne źródło dochodów? nie do pozazdroszczenia

    Nick:
    Treść:
    2021-02-25 13:41:10 [46.204.1.*] id:1608698  
    GRZEŚ 17: Napisał postów [208], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    A widzieliście tego idiotę który prawie wjechał pod wóz strażacki.
    [1]

    Nick:
    Treść:
    2021-02-25 10:01:08 [77.112.106.*] id:1608683  
    Polpha: Napisał postów [10076], status [VIP] Reputacja
    Lider zaciera ręce

    Nick:
    Treść:
    2021-02-25 09:35:19 [188.123.205.*] id:1608681  
    ombre: Napisał postów [21167], status [VIP] Reputacja
    w większości płoną francuskie samochody.Przypadek?

    Nick:
    Treść:
    2021-02-25 09:27:09 [89.67.13.*] id:1608679  
    DonPedro69: Napisał postów [11143], status [VIP] Reputacja
    Czyżby jakieś porachunki? ;-)

    Nick:
    Treść: