• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1503
  • Dodano: 2021-02-23 / 14:05
  • Komentarzy: 1

  Narkotyki ukrył w..... zamrażarce

  Narkotyki ukrył w..... zamrażarce
   <i>(KPP Głubczyce)</i>

  (KPP Głubczyce)

  Policjanci z Głubczyc zatrzymali 21-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości amfetaminy. Podczas przeszukania okazało się, że środki odurzające zostały ukryte w zamrażarce. Dodatkowo mężczyzna posiadał również sprzęt służący do przetwarzania narkotyków.

  Kryminalni z Głubczyc prowadzili działania operacyjne. Podejrzewali jednego z mieszkańców Baborowa, że może posiadać znaczące ilości narkotyków.

  Zebrane informacje pozwoliły ustalić gdzie mieszka mężczyzna. Policjanci pojechali do miejsca zamieszkania 21-latka. Mężczyzna był zaskoczony obecnością funkcjonariuszy w jego mieszkaniu. Po kilku minutach mundurowi znaleźli ukryte w zamrażarce środki odurzające oraz sprzęt przeznaczony do przetwarzania. Po zbadaniu substancji okazało się, że jest ponad 50 gramów amfetaminy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do jednostki policji.

  Zebrane dowody pozwoliły na przedstawienie 21-latkowi zarzutu posiadania znacznej ilości narkotyków oraz sprzętu przeznaczonego do ich przetwarzania. Za taki czyn grozi kara nawet do 10 lat więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-02-24 19:34:17 [205.201.55.*] id:1608661  
  seba1993: Napisał postów [854], status [rozpisany/na] Reputacja
  Ja to nie wiem jak to jest ze policja chwali się tym że jeżdżą z narkotykami i że ktoś ukrywa je w zamrażarce a nie są wstanie ich wyeliminować z miasta co chwila się chwała że kogoś zamykają a na mieście nie wiadomo gdzie podjechać bo co jeden ma lepsze xdxd

  Nick:
  Treść: