• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1966
  • Dodano: 2021-02-23 / 11:51
  • Komentarzy: 1

  Ukradł alkohol, wpadł z narkotykami

  (KPP Brzeg)

  Do 7,5 roku więzienia grozi 33-letniemu mieszkańcowi Dolnego Śląska. Mężczyzna wpadł podczas kontroli pojazdu. Posiadał przy sobie ponad 50 gramów marihuany. Dodatkowo podejrzany jest o kradzieże z marketów alkoholu.

  33-letni mężczyzna został zatrzymany kilka dni temu na jednej z ulic w mieście. Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji KWP w Opolu, którzy tego dnia pełnili służbę w Brzegu, skontrolowali pojazd którym mężczyzna podróżował jako pasażer.

  Podczas kontroli podejrzenia funkcjonariuszy wzbudził zapach marihuany i nerwowe zachowanie mężczyzny. Szczegółowa kontrola pokazała, że pasażer przy sobie posiadał kilka porcji zielonego suszu. Dodatkowo w mercedesie, policjanci znaleźli kolejnych kilkadziesiąt gramów tej substancji i wagę elektroniczną. Mężczyzna został zatrzymany, a marihuana i waga zabezpieczone. Łącznie funkcjonariusze ujawnili ponad 50 gramów tego narkotyku.

  Dalsze czynności brzeskich policjantów pokazały, że zatrzymany może mieć związek z innymi przestępstwami w mieście. Z informacji zebranych przez funkcjonariuszy wynikało, że w styczniu miał on z jednego z marketów ukraść alkohol. Łączne straty jakie wówczas spowodował to ponad 1 000 złotych.

  Mieszkaniec Dolnego Śląska usłyszał 2 zarzuty. Dotyczą one kradzieży i posiadania środków odurzających. Tym razem działał w warunkach recydywy. Grozi mu kara do 7,5 roku więzienia.
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-02-24 19:35:52 [205.201.55.*] id:1608662  
  seba1993: Napisał postów [854], status [rozpisany/na] Reputacja
  W mercedesie no gruba paruwa xdxd

  Nick:
  Treść: