• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 5114
  • Dodano: 2021-02-21 / 18:31
  • Komentarzy: 1

  6 zastępów straży gasiło pożar domu w Starych Siołkowicach

  6 zastępów straży gasiło pożar domu w Starych Siołkowicach
   <i>(Fot. Ratownictwo Opole)</i>

  (Fot. Ratownictwo Opole)

  Sześć zastępów straży pożarnej zostało zadysponowanych do pożaru domu jednorodzinnego w miejscowości Stare Siołkowice w gminie Popielów. Na szczęście lokatorom nic się nie stało.


  W niedzielę 21 lutego o godzinie 15.04 do dyżurnego Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Opolu wpłynęło zgłoszenie, że w domu jednorodzinnym w miejscowości Stare Siołkowice doszło do pożaru domu.

  Na miejsce zadysponowano 6 zastępów straży pożarnej, w tym trzy zastępy zawodowych strażaków z JRG 2 Opole, dwa zastępy strażaków ochotników z OSP Popielów i jeden z OSP Stare Siołkowice.

  Po dojeździe na miejsce pierwszego zastępu potwierdzono pożar na parterze budynku jednorodzinnego. Strażacy szybko opanowali ogień. Mieszkańcy budynku ewakuowali się jeszcze przed przyjazdem służb.

  W wyniku pożaru na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Na tę chwilę przyczyny pojawienia się ognia nie są znane. Będą to ustalać policyjni biegli.

  reklama
  .

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-02-28 20:40:00 [94.254.176.*] id:1608854  
  tippmann: Napisał postów [6003], status [VIP] Reputacja
  melina się spaliła i tyle w temacie

  Nick:
  Treść: