"RENTSERWIS" WYNAJEM / SPRZEDAŻ / SERWIS SPRZĘTU BUDOWLANEGO

  Adres:
  Reymonta 27a
  46-022 Kępa
  Telefon:
  600831614
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  biuro@rentserwis.com.pl

  Specjalizujemy się w wynajmie, sprzedaży i serwisie maszyn budowlanych oraz drogowych. Oferujemy osprzęt i elektronarzędzia prestiżowych marek. Na rynku gospodarczym funkcjonujemy od 1997 r. To co wyróżnia nas na tle konkurencji to sprzęt najwyższej jakości, wysoki standard obsługi oraz elastyczność na potrzeby Klienta. Dla nas nie ma słowa „niemożliwe”! Przyjdź i przekonaj się sam.
  RentSerwis – Twój partner w budowie.

  W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie maszyny i urządzenia budowlane jak: koparki, ładowarki, zagęszczarki, walce, piły, młoty hydrauliczne, młoty pneumatyczne, młoty elektryczne, betoniarki, zacieraczki, wibratory do betonu, frezarki, szlifierki, agregaty, spawarki i wiele innych. Oprócz tego zajmujemy się wynajmem ciągników rolniczych marki Zetor (8111, 8145, 12145, 16145), wózków widłowych, koparek i ładowarek, przyczep i lawet. Nasza oferta jest stale poszerzana.

  Wszystkie maszyny które wynajmujemy są również w ofercie sprzedaży, dzięki czemu mają Państwo możliwość przetestowania ich przed zakupem. W przypadku, w którym zdecydują się Państwo na zakup jednej z testowanych maszyn koszt jej wynajmu na okres próbny jest darmowy.


  Zajmujemy się kompleksową obsługą z zakresu serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego

  1. Remont maszyn budowlanych,
  2. Serwis maszyn budowlanych i drogowych,
  3. Przeglądy okresowe np. wymiana oleju, filtrów,
  4. Sprzedaż części zamiennych, olejów i filtrów.

  RentSerwis
  ul. Reymonta 27a, 46-022 Kępa
  (+48) 600 831 614 biuro@rentserwis.com.pl
  www.rentserwis.com.pl


  Zapraszamy do współpracy!

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2018-05-18