Biuro Podróży Arkadia Stanisław Janiak

  Adres:
  Rynek 12
  49-100 Niemodlin
  Telefon:
  602 115 080
  Fax:
  WWW:
  E-mail:
  info@bparkadia.pl

  Biuro Podróży ARKADIA z siedzibą w Niemodlinie powstało z mojej pasji podróżowania i wieloletniego doświadczenia zawodowego pilota wycieczek zagranicznych.

  Zamiłowaniem do podróżowania chciałbym się z Państwem podzielić - przedstawiając naszą ofertę. Szeroka gama kompleksowych usług turystycznych krajowych i zagranicznych skierowana jest do klientów indywidualnych, grup szkolnych, studenckich, parafialnych, seniorów, firm i instytucji. Biuro Podróży ARKADIA poza ofertami standardowymi proponuje także niebanalne trasy turystyczne, dając możliwość odkrycia i poznania nowych miejsc, zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju.
  Przy organizacji naszych wyjazdów pamiętamy, by przyniosły one Państwu radość, zabawę, ucztę duchową i wypoczynek. Zapewniamy profesjonalną obsługę i elastyczność w przygotowaniu ofert dla grup zorganizowanych, gwarantujemy rozsądne ceny i wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

  Zapraszamy do współpracy szkoły, uniwersytety III wieku, parafie, organizacje pozarządowe, firmy i instytucje. Wspólnie opracujemy program wyjazdu "szyty na miarę" Państwa oczekiwań!

  Biuro Podróży ARKADIA jest wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Opolskiego oraz posiada certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej wystawiony przez wiodące towarzystwo ubezpieczeniowe
  w branży turystycznej SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
  Z turystycznym pozdrowieniem,
  Stanisław Janiak
  właściciel

  Ostatnia aktualizacja firmy: 2018-05-11