• 0
0
 

Biuro Podróży Arkadia Stanisław Janiak

Adres:
Rynek 12
49-100 Niemodlin
Telefon:
602 115 080
Fax:
WWW:
E-mail:
info@bparkadia.pl

Biuro Podróży ARKADIA z siedzibą w Niemodlinie powstało z mojej pasji podróżowania i wieloletniego doświadczenia zawodowego pilota wycieczek zagranicznych.

Zamiłowaniem do podróżowania chciałbym się z Państwem podzielić - przedstawiając naszą ofertę. Szeroka gama kompleksowych usług turystycznych krajowych i zagranicznych skierowana jest do klientów indywidualnych, grup szkolnych, studenckich, parafialnych, seniorów, firm i instytucji. Biuro Podróży ARKADIA poza ofertami standardowymi proponuje także niebanalne trasy turystyczne, dając możliwość odkrycia i poznania nowych miejsc, zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju.
Przy organizacji naszych wyjazdów pamiętamy, by przyniosły one Państwu radość, zabawę, ucztę duchową i wypoczynek. Zapewniamy profesjonalną obsługę i elastyczność w przygotowaniu ofert dla grup zorganizowanych, gwarantujemy rozsądne ceny i wysoką jakość świadczonych przez nas usług.

Zapraszamy do współpracy szkoły, uniwersytety III wieku, parafie, organizacje pozarządowe, firmy i instytucje. Wspólnie opracujemy program wyjazdu "szyty na miarę" Państwa oczekiwań!

Biuro Podróży ARKADIA jest wpisane do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Marszałka Województwa Opolskiego oraz posiada certyfikat gwarancji ubezpieczeniowej wystawiony przez wiodące towarzystwo ubezpieczeniowe
w branży turystycznej SIGNAL IDUNA Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.
Z turystycznym pozdrowieniem,
Stanisław Janiak
właściciel

Ostatnia aktualizacja firmy: 2018-05-11