• Wyświetleń: 1018
    • Dodano: 2021-02-18 / 09:16

Dreman w kolejnej rundzie Pucharu Polski

Ekstraklasowi futsaliści pewnie pokonali niżej notowanych rywali

Plan wykonany - futsaliści Dremanu Futsal Opole Komprachcice w kolejnej rundzie Pucharu Polski. Podopieczni Jarosława Patałucha pokonali w Mielcu miejscową Stal różnicą pięciu bramek.

Wynik co zaskakujące otworzyli gospodarze, lecz niedługo trwało ich szczęście, gdyż przyjezdni dość szybko wyrównali. Mimo różnicy lig, na boisku w pierwszej połowie bój był wyrównany, a niżej notowani Mielczanie potrafili odpowiedzieć na drugie trafienie Opolan. Jednakże, do przerwy to goście schodzili z prowadzeniem.

Druga część gry to była całkowita dominacja Dremanu. Po zmianie stron przyjezdni, widząc waleczności Stali, zmobilizowali swoje siły i całkowicie przejęli inicjatywę i z łatwością powiększali przewagę. Ostateczny wynik meczu brzmiał 3:8, dzięki czemu Opolanie już mogą czekać tylko na wylosowanie kolejnego rywala.

Odpadł za to inny klub z Opolszczyzny - Gredar Brzeg, który przegrał az 13-2 z Rekordem Bielsko-Biała.