• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 3939
  • Dodano: 2021-02-17 / 10:24
  • Komentarzy: 1

  Od rana służby pomagają kierowcom. Jest bardzo ślisko!

  Od rana służby pomagają kierowcom. Jest bardzo ślisko!

  (Fot. KM PSP Opole)

   <i>(Fot. OSP Dąbrowa)</i>

  (Fot. OSP Dąbrowa)

  Opady deszczu ze śniegiem, w połączeniu z nocnym mrozem, spowodowały w środę bardzo trudne warunki na drogach. Niewidoczna gołoledź uśpiła czujność kierowców w Karczowie, Brynicy oraz w powiecie brzeskim i kluczborskim.


  - Na drogach prowadzących do tych miejscowości, około godziny ósmej, doszło do dachowań i kolizji kilku pojazdów. Jedna osoba została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Pozostali uczestnicy zdarzeń nie wymagali pomocy medycznej. W Brynicy działały dwa zastępy z JRG nr 1 w Opolu wraz z OSP Brynica, w Karczowie pracowały dwa zastępy z JRG nr 2 w Opolu oraz OSP Dąbrowa - informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Opolu.

  W powiecie brzeskim doszło do zderzenia auta osobowego ze śmieciarką. Według ustaleń służb pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca śmieciarki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na zwężonym odcinku drogi w wyniku czego doszło do kolizji z osobowym audi. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba.

  W Laskowicach, w powiecie kluczborskim kilka minut przed godziną 9.00 samochód ciężarowy wjechał w transformator. W związku z tą kolizją, na trasie Zagwiździe - Bierdzany są utrudnienia w ruchu. Do kolizji doszło także na trasie Kotórz Wielki - Szczedrzyk oraz na trasie pomiędzy Starymi Budkowicami a Zagwiździem.

  O ostrożność proszeni są również piesi. Roztapiający się śnieg powoduje, że na chodnikach i ciągach pieszych jest bardzo ślisko.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-02-17 22:18:15 [205.201.55.*] id:1608409  
  seba1993: Napisał postów [853], status [rozpisany/na] Reputacja
  No łaski nie robią za coś biorą kasę

  Nick:
  Treść: