• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1263
  • Dodano: 2021-02-15 / 10:42
  • Komentarzy: 0

  W tym dniu każda para, która odda krew, otrzyma drobny upominek

  W tym dniu każda para, która odda krew, otrzyma drobny upominek
   <i>(Fot. Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych "HORYZONTY")</i>

  (Fot. Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych "HORYZONTY")

  Już po raz piętnasty Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych "Horyzonty" wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Opolu zorganizowało walentynkową akcję "Oddaj krew - podziel się miłością".


  W poniedziałek 15 lutego, w godzinach od 7:00 do 16:30 w opolskim Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Augustyna Kośnego 55, odbywa się 15. edycja walentynkowej zbiórki krwi pod hasłem "Oddaj krew, podziel się miłością". W tym dniu każda para, która odda krew, otrzyma drobny upominek oraz zaproszenie do kina, restauracji lub kawiarni. Jeśli nie masz drugiej połówki - nie rezygnuj z planów oddania dziś krwi - to zawsze jest dobry pomysł.

  Od 15 lat Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych "Horyzonty" wspólnie z RCKIK w Opolu organizuje akcję, której celem jest promocja Honorowego Krwiodawstwa oraz kształtowanie postaw obywatelskich i uwrażliwienie na los drugiego człowieka.

  - Śmiało można powiedzieć, że mieliśmy co najmniej 30 osób od godziny 7:30, w tym kilka par. Nagradzamy dzisiaj również singli, którzy do nas przychodzą. Mimo obostrzeń, szacujemy, że w ramach dzisiejszej akcji dotrze do nas około 70-80 osób - mówi Łukasz Cichy ze Stowarzyszenia Ludzi Aktywnych "Horyzonty" i podkreśla, że akcja co roku cieszy się dużą popularnością.

  Przypomnijmy, że akcja ma na celu promocje honorowego krwiodawstwa, kształtowanie postaw obywatelskich i odpowiedzialności o drugiego człowieka.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".