• Wyświetleń: 1447
    • Dodano: 2021-02-14 / 17:33

Dreman coraz bliżej utrzymania

Zawodnicy Jarosława Patałucha odnieśli kolejne zwycięstwo

Kolejny szczęśliwie zakończony horror w wykonaniu Dremanu Futsal Opole Komprachcice! Tym razem, podopieczni Jarosława Patałucha mierzyli się na wyjeździe z Novą Gliwice. Zwycięstwo przyjezdnych przybliża ich do pewnego utrzymania w ekstraklasie.

W pierwszych 10 minutach, mecz był wyrównaną rywalizacją. Mimo rozpiętości w tabeli, nie było widać na parkiecie różnicy klas, a co więcej, pierwsi bramkę strzelili gospodarze, za sprawą Moisesa Espilio. Dwie minuty przed końcem udało się wyrównać Opolanom za sprawą Vinicusa Lonzy, lecz bardzo szybko ponownie odpowiedzieli Gliwiczanie. Na prowadzenie wyprowadził ich bowiem bramkarz, Dawid Barteczka. Lecz to nie był koniec emocji w tej części gry, gdyż kilkanaście sekund przed końcem wyrównał Marcin Grzywa.

Ten sam zawodnik wyprowadził na prowadzenie gości zaraz po rozpoczęciu drugiej części gry. Futsaliści z Gliwic próbowali złapać kontakt z przyjezdnymi, jednak to Opolanie podwyższyli rezultat, dzięki Nuno Chuvie, lecz ponownie na jedno trafienie zbliżyli się gospodarze. Na szczęście, to było ostatnie trafienie w tej rywalizacji i mecz zakończył się wynikiem 3:4, co skutkowało awansem Dremanu na ósmą lokatę