• Autor: Dżacheć
    • Wyświetleń: 2228
    • Dodano: 2021-02-12 / 07:55
    • Komentarzy: 2

    Nietrzeźwy kierowca wjechał w radiowóż

    Nietrzeźwy kierowca wjechał w radiowóż

    (Fot. Archiwum)

    Nietrzeźwy kierowca nie wyhamował i wjechał w tył jadącego przed nim samochodu. Mężczyzna nie musiał czekać na przyjazd policjantów, ponieważ byli na miejscu. Jechali oznakowanym radiowozem, w który uderzył kierowca. Funkcjonariusze zatrzymali 35-latkowi prawo jazdy.

    Do tego zdarzenia doszło wczoraj, przed godziną 15:00. Na ul. Piastowskiej w Kędzierzynie-Koźlu kierowca volkswagena nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w tył jadącego przed nim samochodu. Kierujący nie musiał czekać na przyjazd policyjnego patrolu, ponieważ uderzył w oznakowany radiowóz. Na szczęście nikomu nic się nie stało. W trakcie dalszych czynności dodatkowo okazało się, że 35-latek był nietrzeźwy. Miał w organizmie ponad promil alkoholu.

    Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Teraz nieodpowiedzialny kierowca będzie odpowiadał przed sądem za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości oraz spowodowanie kolizji drogowej. Grozi mu za to kara do 2 lat pozbawienia wolności.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2021-02-12 19:12:46 [89.67.140.*] id:1608263  
    Szubrawca: Napisał postów [425], status [maniak] Reputacja
    Medal dla tego Pana. Potrzeba nam więcej takich obywatelskich postaw :)

    Nick:
    Treść:
    2021-02-12 11:51:57 [5.173.96.*] id:1608240  
    JanuszB: Napisał postów [317], status [maniak] Reputacja
    Mam nadzieję że beknie jeszcze za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy na służbie. I może wyrok będzie wyższy I bez zawiasów. Chwasta trzeba wyeliminować. To potencjalny zabójca.

    Nick:
    Treść: