• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1438
  • Dodano: 2021-02-06 / 17:11
  • Komentarzy: 1

  WITD przeprowadził kontrolę przewoźników. Zatrzymano 4 dowody rejestracyjne

  (Fot. WITD Opole)

  Inspektorzy Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w ciągu 3-dniowej akcji skontrolowali 27 przewoźników. W wyniku przeprowadzonych kontroli zatrzymane zostały 4 dowody rejestracyjne autobusów.


  Inspektorzy z Wojewódzkiego Inspektoratu Transportu Drogowego w Opolu, w dniach 1-3 lutego 2021 roku przeprowadzili wzmożone kontrole przewozu osób na liniach regularnych.

  Pod lupą inspektorów znalazł się zwłaszcza przewóz pracowników i linie regularne specjalne. 3 - dniową akcją objętych zostało 5 powiatów na terenie województwa opolskiego a w jej trakcie skontrolowanych zostało 27 autobusów wykonujących przewóz osób - w tym 19 dowożących pracowników do zakładów pracy.

  Wszyscy skontrolowani przewoźnicy posiadali wymagane uprawnienia do wykonywania takich przewozów. W wyniku kontroli, ze względu na stwierdzone nieprawidłowości w stanie technicznym, m.in. wycieki płynów eksploatacyjnych, nieprawidłowości w mocowaniu amortyzatora oraz pękniętą szybę czołową, zatrzymane zostały 4 dowody rejestracyjne autobusów. Wszczęcie zostało też postępowanie administracyjne w zakresie nieprawidłowości w przestrzeganiu norm czasu pracy kierowcy.
  reklama

  Więcej zdjęć

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-02-06 18:16:48 [185.135.2.*] id:1607948  
  seba1993: Napisał postów [854], status [rozpisany/na] Reputacja
  Pozdrawiamy PKS Strzelce Opolskie chyba muszą mieć układy z inspekcja bo takimi kopciuchami jakimi jeżdżą i czadza na czarno to nie wierzę że spełniają normy chyba że inspektorzy nie potrafią się obsługiwać urzedzeniami do pomiaru spalin ;) albo panstwuwek nie mogą kontrolować no no jak to tak

  Nick:
  Treść: