• Wyświetleń: 760
    • Dodano: 2021-01-31 / 19:53

Porażka Weegree we Wrocławiu

Dobra seria zwycięstw została przerwana we Wrocławiu. Podopieczni Rafała Knapa jechali do stolicy Dolnego Śląska z nadzieją na sprawienie niespodzianki i przede wszystkim - utrzymanie się w górnej ósemce, dającej fazę play-off o awans.

I pierwsza kwarta zaczęła się fantastycznie dla gości. Swoją skuteczną defensywą wprowadzili dezorientację w poczynaniach Wrocławian i przede wszystkim sami lepiej się spisywali pod koszem rywali, dzięki czemu ta część gry zakończyła się ich zwycięstwem 18:27. Niestety, już w drugich dziesięciu minutach rolę się odwróciły i na samym początku tej partii, gospodarze odrobili straty zdobywając punkty pięć razy z rzędu.

Po zmianie stron obraz gry nadal kontrolowali Wrocławianie, którzy systematycznie powiększali swoją przewagę. Opolanie walczyli w obu ostatnich kwartach, walczyli, lecz niestety w ostatecznym rozrachunku nic to nie dało, gdyż przegrali 89:72 i spadli na dziewiątą lokatę w tabeli.