• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 6985
  • Dodano: 2021-01-30 / 18:18
  • Komentarzy: 0

  Opolski Sztab bogaty w fanty. Co można wylicytować na aukcjach Wielkiej Orkiestry?

  Nadal można przekazywać fanty na licytację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod młotek trafiły już m. in. dary od sportowców, voucher na 58. Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu i wiele innych.


  Licytacje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to czas, kiedy możemy zdobyć naprawdę unikatowe rzeczy, niekiedy za niewielkie pieniądze. Największą popularnością na internetowych aukcjach cieszy się do tej chwili Zaproszenie na 58 KFPP w Opolu wraz z Karolinką oraz kurs "Intro nurkowe". Oprócz tego na aukcjach znajdziemy także:

  Zaproszenie na 58 KFPP w Opolu wraz z Karolinką, Pierścionek srebrny, Odkurzacz piorący Welmax Security Clean, Scenariusz pierwszego odcinka serialu Szadź, Koszulka meczowa Odry Opole z autografami, Zestaw Kart Dżentelmentów, Niepowinieneś i Memy, Zestaw kibica Kolejarza Opole, Złoty bilet w rytmie kultury, Rajd Konny z Wicemarszałkiem Województwa, Miesięczny abonament obiadowy, który przekazała Stołówka LO 8 Obiadgast. Ponadto kolacja z Marszałkiem Województwa, Pakiet miłośnika Odry Opole, L, alka ze spektaklu "Cudowna Lampa Alladyna", Album Głubczyckich Rodzin Kresowych, Żyranol ozdobny z motywem łabędzi, Kosz podarunkowy Marszałka z regionalnymi wyrobami, Sukienka Justyny Steczkowskiej, Opolski zestaw Młodego Podróżnika, Zestaw sztućców nierdzewnych z lat powojennych, Naszyjnik Serafina z serialu Szadź, Złoty bilet w rytmie sportu... i wiele wiele innych.

  Wszystkie oferty wystawione na aukcje Allegro znajdziemy pod linkiem. Warto dodać, że darczyńcy cały czas donoszą przedmioty na licytację do opolskiego sztabu.


  Zdjęcie (1/19)

  (Fot. Dżacheć)

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".