• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 815
  • Dodano: 2021-01-24 / 13:13
  • Komentarzy: 1

  Do WOŚP trafiają już dary na licytację. Można nabyć fanty od Zarządu Województwa

  Do WOŚP trafiają już dary na licytację. Można nabyć fanty od Zarządu Województwa

  (Fot. UMWO)

  Do wielkiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafiają już pierwsze fanty. Licytacje w tym roku będą przebiegały wyłącznie zdalnie. Pierwsze dary przekazał już Zarząd Województwa Opolskiego.


  Fanty od członków zarządu i przewodniczącego sejmiku już trafiły do opolskiego sztabu WOŚP. Marszałek Andrzej Buła tym razem przekazał kosz wypełniony regionalnymi gadżetami, wręczanymi przez przedstawicieli samorządu województwa przy okazji różnych spotkań. Znalazły się w nim m.in. parasolka, krawat, kocyki, książki z opolskimi przepisami, koszulka polo, etui i wiele innych drobiazgów. Osobnym fantem jest oryginalny serwis do herbaty z chińskiej porcelany, podarunek ambasadora Chin dla marszałka województwa.

  Chińskie gadżety, tym razem prezent od przedstawicieli firmy HONGBO, przekazał również wicemarszałek Roman Kolek. To dwa oryginalne ozdobne chińskie talerze. Natomiast wicemarszałek Zbigniew Kubalańca, prywatnie wielbiciel koni i pasjonat konnej jazdy, przekazał na licytację voucher na całodniowy rajd konny szlakiem Borów Niemodlińskich w swoim towarzystwie. Członek zarządu województwa Antoni Konopka podarował natomiast albumy dla fanów łowiectwa i jeździectwa - to dwuczęściowy album "Konno po sławę" oraz album "Łowiectwo".

  Cztery skrzynki z opolskimi wyrobami rzemieślniczymi to dar przewodniczącego Sejmiku Województwa Rafała Bartka. W skrzyniach znalazły się: opolska kawa Opolanka z Hard Beans Coffe, szkolata z Szypuła - Lody Mistrzowskie, miód z pasieki w Maciejowie, świeca z Biotiki, olejek lawendowy z Lawendowego Zacisza w Biadaczu, magnes z Galerii Biały Kruk i flaga Województwa Opolskiego.

  Wszystkie licytacje odbędą się w tym roku w internecie. Zachęcamy do licytowania! Przypomnijmy, że tegoroczny WOŚP gra, by zebrać fundusze na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.

  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl
  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-01-24 17:16:59 [31.60.1.*] id:1607417  
  liberty: Napisał postów [3322], status [Szycha] Reputacja
  Bedzie jakis koncert pod ratuszem czy Plandemia i nic z tego?

  Nick:
  Treść: