• 0
0
 

P.H.U SEVEN Doradztwo Kredytowe

Adres:
Ozimska 2/3
45-057 Opole
Telefon:
535-332-522
Fax:
WWW:
E-mail:
biuro@kredytyopole.com.pl

Szukasz kredytu?
Masz czas żeby chodzić po wszystkich dostępnych placówkach i szukać najlepszej oferty? Podejrzewam, że nie. Skoro tutaj jesteś to znaczy, że przeglądasz oferty i sprawdzasz, która jest dla Ciebie najlepsza.

Pozwól, że się przedstawimy. Nasza firma działa na rynku kilkanaście lat. Mamy olbrzymie doświadczenie w branży finansowej. Pomagamy klientom w wyborze najkorzystniejszego kredytu. Jako Firma zajmująca się pośrednictwem kredytowym możemy negocjować warunki jakie stawiają Banki. Możemy Ci zagwarantować, że współpracując z nami zyskasz lepszy kredyt niż gdybyś samodzielnie udał się do Banku. W swojej ofercie posiadamy wszystkie instytucje, które znasz między innymi Alior Bank, Nest Bank, Raiffeisen, Euro oraz te, które są Ci mniej znane. Obsługujemy zarówno działalności jak i indywidualnych klientów będących w potrzebie finansowej.

Kredyty gotówkowe, konsolidacyjne, oddłużenia czy tzw. „firmówki” nie mają przed nami żadnych tajemnic. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i dobieramy dla niego jak najlepszy produkt finansowy dostępny na rynku. Mamy doświadczenie w pozyskiwaniu trudnych kredytów bez zdolności kredytowej.

Obsługujemy klientów na terenie całej Polski.
Wyróżniamy się szybkością w działaniu, a także profesjonalnie i rzetelnie podchodzimy do każdego klienta, który jest w potrzebie finansowej.
To zadowolenie klienta jest dla nas PRIORYTETEM!
Wybierając sprawdzonego doradcę bezpłatnie zyskujesz czas, bezpieczeństwo, doświadczenie i otrzymujesz najlepsze warunki Twojego kredytu! Nie wierzysz? Przyjdź i przekonaj się sam.

Ostatnia aktualizacja firmy: 2018-02-19